Олег Сенцов каже, що почувається добре – автор стрічки про політв’язня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він відновлюється, однак ще перебуває під наглядом лікарів в медчастині.

Російський режисер Олег Куров, автор стрічки "Процес: Російська держава проти Олега Сенцова", відвідав політв’язня. За його словами, Сенцов почувається добре.

Про це він повідомив у Facebook.

Куров також зазначив, що  Сенцов дякує всім за підтримку та поглинений роботою над фільмом "Номери". Російський режисер зазначив, що політв’язню почали віддавати листопадові номера "Нової газети".

Олег Сенцов благодарит всех за поддержку. Чувствует себя хорошо. Поглощён работой над фильмом «Номера».

Опубліковано Askold Kurov Вівторок, 27 листопад 2018 р.

Як сказав Куров Громадському після зустрічі з Сенцовим, "видно, що він виглядає краще, ніж коли я його бачив під час голодування". "Він відновлюється, однак ще перебуває під наглядом лікарів в медчастині", – зазначив він.

Як повідомлялося, в Олега Сенцова лікарі виявили зміни у внутрішніх органах, спричинені голодуванням. Наразі медики не можуть спрогнозувати, як це вплине на здоров’я надалі.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Він голодував 145 днів. 5 жовтня Сенцов повідомив, що припиняє голодування. За словами адвоката політв’язня, він не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч".

Європейський парламент 25 жовтня нагородив Сенцова престижною премією Сахарова "За свободу думки". Він став першим українцем, який отримав цю премію, що вручається від 1988 року за "винятковий внесок у боротьбу за права людини на всій земній кулі".

Відео"Номери" Сенцова. Виставу за мотивами п'єси заґратованого Росією українського режисера покажуть у Києві

Частина грошей з показу піде на підтримку політв'язнів та їхніх родин. Прем'єра антиутопії, де у персонажів немає імен, а лише номери - відбудеться вже наступного тижня. Нині ж активно тривають репетиції.

"Номери" Сенцова. Виставу за мотивами п'єси заґратованого Росією українського режисера покажуть у Києві

Залиште свій коментар

Вибір редакції