Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олену Зеркаль звільнили з посади заступниці глави МЗС

Вона працювала у відомстві з серпня 2014 року.

Олену Зеркаль звільнили з посади заступниці міністра закордонних справ України.

Таке рішення Кабінет міністрів України ухвалив на засіданні 4 грудня.

21 серпня 2014 року  Олена Зеркаль була призначена заступницею міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції. Вона представляла інтереси України в міжнародних судах під час розгляду позовів до Росії.

28 листопада Зеркаль написала заяву на звільнення з посади.

Раніше заступниця керівника Міністерства закордонних справ, яка опікується міжнародними судами, підтвердила свій намір невдовзі піти у відставку та наявність зв’язку між цим рішенням і зовнішньою політикою президента Володимира Зеленського. “Я розумію, що з точки зору “ми будемо дружити з Росією”, то я не той персонаж, який про дружбу. Я все ж таки файтер… Я представляю позицію, яка відмінна від бачення росіян”, - наголосила вона.

Відео Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

"Іду з посади, але лишаюся дипломатом і небайдужою людиною." Заступниця мінстра закордонних справ Олена Зеркаль дотрималась обіцянки, написала заяву про відставку і виклала її фото в соцмережі. Зеркаль обіймала посаду із серпня 2014  року. І вкрай ефективно представляла інтереси України в міжнародних судах. Зокрема, їй вдалося переконати Міжнародний суд ООН визнати справу України проти Росії і взяти її до розгляду.  

Зеркаль написала заяву на звільнення з посади заступниці голови МЗС

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції