Олігархи ще ніколи не мали так мало впливу на владу, як нині  - Гончарук

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прм'єр-міністр України вважає, що вдалося майже нівелювати вплив олігархів на владу.

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук запевняє, що олігархи ще ніколи не мали так мало впливу на владу країни, як нині.

"На мене особисто не впливає ні Ахметов ні Коломойський... Дуже багато людей хотіли би, щоб всі вважали, що вони мають величезний вплив на уряд, парламент, президента.Я вважаю, що багато хто з цих людей хотіли б, щоб всі вважали, що у них є величезний вплив на уряд, парламент і президента. Я впевнений в тому, що так мало впливу, як мають ці громадяни зараз, вони не мали ніколи", — сказав він на Київському міжнародному економічному форумі, передає "Громадське".

Прем’єр зауважив, що всі олігархи є власниками великих монополій і для того, аби з ними працювати, необхідно мати регулятор, «який буде чесно рахувати тариф», та Антимонопольний комітет, «який буде давати тверезі оцінку». Також, за його словами, необхідна справедлива приватизація, над чим працює нинішній уряд.

"Я впевнений, що вплив олігархів і в медіа також буде поступово зменшуватися, але за один день це зробити неможливо. Очевидно, що є власники каналів, які захищають свої інтереси", — додав Гончарук.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв, що Кабмін не втручатиметься в справу щодо націоналізації "ПриватБанку", але буде працювати над судовою реформою для того, щоб суди не могли ухвалити несправедливих рішень, які похитнуть стабільність України.

Відео Майбутнє України за молоддю: основне із Київського міжнародного економічного форуму

Найбагатша людина Китаю у Києві - Джек Ма, засновник легендарної компанії Alibaba Group, виступав на Міжнародному економічному форумі, який розпочався 8 листопада. На захід приїхав і президент України. Що українцям порадив Джек Ма – ТСН слухала.  

Майбутнє України за молоддю: основне із Київського міжнародного економічного форуму

Залиште свій коментар

Вибір редакції