Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На переговорах хочуть посилити прогрес із виконання Мінських угод.

Незабаром може відбутися нова зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" - Петра Порошенка, Ангели Меркель, Франсуа Олланда і Володимира Путіна.

Про це заявив президент Франції Франсуа Олланд під час спільної прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Парижі.

"Ми готуємо нову зустріч "нормандського формату" для того, щоб ще більше посилити зрушення і прогрес з виконання Мінських угод", - заявив Олланд.

Своєю чергою український президент запропонував обговорити під час "нормандської зустрічі" поліцейську місію ОБСЄ на Донбасі та "дорожню карту" виконання Мінських угод.

"У нас є пропозиції до порядку денного. Це обговорення безпекових критеріїв та обговорення поліцейської озброєної місії ОБСЄ на окупованій території, це є і звільнення заручників, це є і формування "дорожньої карти" з приділенням особливої уваги питанням послідовності і питанням гарантій виконання взятих на себе зобов'язань щодо Мінського процесу", - наголосив він.

Нагадаємо, у попередній раз зустріч "нормандської четвірки" відбулася в Єлисейському палаці в Парижі 2 жовтня 2015 року. Бесіда глав держав тривала майже п'ять годин. Після цього лідери країн спілкувалися телефоном. Так, 30 грудня вони домовилися продовжити дію Мінських угод на 2016 рік.

До того ж нещодавно у Мінську відбулась зустріч радників глав "нормандської четвірки", які обговорили питання безпеки на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції