В українській столиці представники провідних держав світу радяться щодо ідей Росії по врегулюванню конфлікту.
Президент Франції Франсуа Олланд канцлер ФРН Ангела Меркель отримали від російського лідера Володимира Путіна пропозиції щодо встановлення миру на Донбасі. Про це заявив державний секретар США Джон Керрі.
"Вчора президент Олланд говорив зі мною про те, що і канцлер Меркель буде їхати до Києва, ми обговорили це питання", - пояснив американець журналістам присутність гостей із ЄС в Україні під час його візиту.
За словами Керрі, європейці отримали пропозиції Путіна та приїхали обговорити їх. Аби надати Москві зустрічний план врегулювання конфлікту.
"У тому, що вони отримали від президента Путіна, є кілька ідей", - заявив держсекретар США.
Раніше Керрі закликав Росію і бойовиків виконати свої зобов'язання та пообіцяв, що США будуть гарантом миру.