Олланд підтримав ініціативу введення миротворців на кордоні між Україною та Росією

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На будь-якому іншому місці миротворча місія не матиме сенсу.

Колишній президент Франції Франсуа Олланд вважає, що введення миротворців на Донбасі матиме сенс лише на кордоні між Україною та Росією.

Про це він заявив в інтерв'ю телеканалу "Прямий".

Олланд сказав, що операцію з підтримки миру сприймає як передумову наявності самого миру.

"На мою думку, тут може йтися лише про кордон між Росією та Україною. На будь-якому іншому місці миротворча місія не матиме сенсу", - сказав він

Екс-президент Франції сказав, що вітатиме будь-які ініціативи, які можуть сприяти введенню миротворців в рамках Мінського процесу.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко заявив, що введення на Донбас багатонаціональної миротворчої операції під егідою ООН може стати найкращим рішенням для припинення страждань українського народу від агресії, розв'язаної Російською Федерацією. Своєю чергою, спецпредставник Держдепартаменту США в Україні Курт Волкер повідомив, що в миротворчій місії на Донбасі готові взяти участь Швеція, Фінляндія, Австрія, Білорусь, Сербія і Туреччина.

ВідеоНові російські погрози. У Москві кажуть, що не допустять миротворців ООН на свій кордон

Про це заявив заступник глави російського МЗС Григорій Карасін. За його словами, Кремль захищатиме політичні інтереси Донецька та Луганська і не дозволить "перекрити кордон" між Донбасом та Росією. Росія наполягає, щоби "блакитні каски" лише охороняли на Донбасі місію ОБСЄ. Тоді як Захід підтримує позицію України - роль миротворців має бути розповсюджена на всю окуповану територію.

Нові російські погрози. У Москві кажуть, що не допустять миротворців ООН на свій кордон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції