Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Олланд припустив поетапне зняття санкцій з Росії

Президент Франції наголошує, що Мінські домовленості мають бути виконані у повному обсязі.

Санкції проти Росії залишаються ще на півроку. Президент Олланд нагадав - вони залежать від реалізації Мінських угод. Утім Олланд, говорячи про санкції, сказав і про можливість їх поетапного зняття, йдеться у випуску ТСН.16:45.

Щоправда, додаткові умови для поетапного послаблення санкцій він не назвав, а навпаки ще раз наголосив - основна і єдина вимога лишається, і це - повне виконання Мінська. Цю вимогу ще раз озвучив і Петро Порошенко.

"У цьому випадку продовження санкцій напряму пов'язано з процесом деокупації, виведення російських військ з нашої території, припинення постачання озброєння і боєприпасів, і техніки, забезпечення безперешкодного доступу ОБСЄ на всю територію і також кордон, звільнення заручників і початок політичного процесу", - заявив Порошенко.

Раніше очільники МЗС Франції та Австрії закликали знімати санкції з Росії не повністю після цілковитого виконання Мінська, а поступово за кожен окремий крок Росії.

Сьогодні Петро Порошенко провів зустріч з головою Національних зборів (асамблеї) Франції Клодом Бартолоном. У розмові з ним глава держави висловив розчарування рішенням нижньої палати французького парламенту щодо санкцій проти Росії.

Відео Петро Порошенко зустрівся з Франсуа Олландом

Залиште свій коментар

Вибір редакції