Олланд припустив поетапне зняття санкцій з Росії

Президент Франції наголошує, що Мінські домовленості мають бути виконані у повному обсязі.

Санкції проти Росії залишаються ще на півроку. Президент Олланд нагадав - вони залежать від реалізації Мінських угод. Утім Олланд, говорячи про санкції, сказав і про можливість їх поетапного зняття, йдеться у випуску ТСН.16:45.

Щоправда, додаткові умови для поетапного послаблення санкцій він не назвав, а навпаки ще раз наголосив - основна і єдина вимога лишається, і це - повне виконання Мінська. Цю вимогу ще раз озвучив і Петро Порошенко.

"У цьому випадку продовження санкцій напряму пов'язано з процесом деокупації, виведення російських військ з нашої території, припинення постачання озброєння і боєприпасів, і техніки, забезпечення безперешкодного доступу ОБСЄ на всю територію і також кордон, звільнення заручників і початок політичного процесу", - заявив Порошенко.

Раніше очільники МЗС Франції та Австрії закликали знімати санкції з Росії не повністю після цілковитого виконання Мінська, а поступово за кожен окремий крок Росії.

Сьогодні Петро Порошенко провів зустріч з головою Національних зборів (асамблеї) Франції Клодом Бартолоном. У розмові з ним глава держави висловив розчарування рішенням нижньої палати французького парламенту щодо санкцій проти Росії.

Петро Порошенко зустрівся з Франсуа Олландом

Тривала зустріч приблизно 45 хвилин. Переговори "Нормандської четвірки" на найвищому рівні можуть відбутися незабаром. Про це президент Франції Франсуа Олланд заявив на зустрічі із президентом України, також зазначив, що зустріч уже готується. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: