Олланд захотів виборів на Донбасі без контролю за російським кордоном

Француз попереджає про можливість перетікання війни в заморожений конфлікт.

Президент Франції Франсуа Олланд попередив про можливість "замороження" конфлікту на Донбасі в разі зриву домовленостей, досягнутих у Мінську. Відповідну заяву він зробив на Парламентській Асамблеї Ради Європи, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олланд наголосив, що вважає пріоритетнішим питання проведення місцевих виборів, а не повернення Києву контролю над українсько-російським кордоном. Тому що мінськими угодами начебто передбачений саме такий порядок: припинення вогню, роззброєння і потім одразу - вибори. "Відверто кажучи, прогрес дуже повільний. Треба рухатися вперед щодо політичних питань, які дозволять провести вибори на сході України якомога швидше. Як це закладено в мінські угоди, із дотриманням українських законів та міжнародних стандартів", - наголосив президент Франції.

Минулого місяця Олланд під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним закликав обговорити "нормандський формат" переговорів з врегулювання конфлікту на сході України.

Президент Франції заявив, що конфлікт на Донбасі може стати замороженим

Франсуа Олланд зазначив, що це може статися, якщо Мінськ не будуть виконувати. Про це він заявив на парламентській асамблеї Ради Європи. Зазначивши, що вважає пріоритетнішим питання проведення місцевих виборів, а не повернення Києву контролю над українсько-російським кордоном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: