Перейти до змісту
Оля Полякова обговорить свій концерт та епідемію з головою Харківської області Олексієм Кучером

Оля Полякова обговорить свій концерт та епідемію з головою Харківської області Олексієм Кучером

У середу ввечері співачка Оля Полякова має намір поговорити онлайн з головою Харківської ОДА Олексієм Кучером на своїй сторінці в Instagram.

Популярна співачка Оля Полякова відповіла голові Харківської ОДА Олексію Кучеру на його запрошення відвідати Харків В інтерв'ю Дмитру Гордону напередодні Кучер сказав, що поважає Полякову і запросив артистку разом із ним відвідати лікарні, де лікують пацієнтів з коронавірусів, щоб "побачити Харків з іншого боку, а не тільки зі сцени".

Також Олексій Кучер, висловився в зв'язку з цим на одному з брифінгів щодо ситуації з COVID-19 в Харкові й області: "Я поважаю Ольгу як виконавицю. Але хочу запросити її до Харкова вже як людину, яка разом зі мною пройде зараз місцевими лікарнями, і я покажу ситуацію, яку маємо на сьогоднішній день".

У відповідь Оля Полякова запросила Олексія Кучера до розмови на її сторінці в Instagram. Очікується, що онлайн-дискусія між популярною співачкою і главою області відбудеться в цю середу о 19:00.

"Шановний Олексію, мені здається, нам це потрібно обговорити особисто тут у мене в Instagram в прямому ефірі. Я хочу викласти свою позицію про ті маніпуляції, пересмикування, які дозволяють собі різні чиновники на мою адресу, що я вважаю неприпустимим і несправедливим", — звернулася співачка до голови Харківської ОДА.

За словами Олі Полякової, раніше, щоб артиста почули, йому "самому потрібно було ставати депутатом або чиновником". Але Олексій Кучер вирішив порушити цю традицію.

"Напевно, це вперше, коли чиновник звертається до артиста. Що б це значило?!", — зазначила виконавиця.

Олексій Кучер прийняв запрошення Полякової.

"Нам є про що поговорити. Потрібно разом розібратися в ситуації і спростувати фейки. Сьогодні українці повинні допомагати одне одному, щоб разом перемогти COVID-19", — написав кандидат у мери Харкова в своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, 3 жовтня в Харкові відбулося святкування Дня вчителя під відкритим небом за участю Олі Полякової. За фактом заходу поліція відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційних хвороб. Це рішення поліції викликало резонанс у суспільстві, яке розділилося на тих, хто згоден з ним, і тих, хто побачив у ньому спробу відвернути суспільну увагу від стану медичної системи в період пандемії і передвиборчі маніпуляції.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин