Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян чекає на відставку керівника "Укрзалізниці" Балчуна вже наступного тижня

Міністр наголосив,  що категорично незадоволений роботою Балчуна.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян сподівається на відставку керівника "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна вже 5 червня.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу Україна, передає 112.

За словами Омеляна, 5 червня у Балчуна закінчується термін контракту і він повинен піти через те, що не виправдав очікувань.

"Ви знаєте, у мене особливих захоплень не було, у мене був кредит довіри, який він дуже швидко вичерпав протягом місяця. Був розгляд питання ситуації "Укрзалізниці" на транспортному профільному комітеті Верховної Ради. Дискусія була дуже гострою. Я висловив своє категоричне незадоволення результатами роботи. І я сподіваюся, це буде враховано, зокрема, Кабінетом міністрів. 5 червня закінчується контракт. Я думаю, що він повинен бути останньою датою перебування його на цій посаді", - заявив Омелян.

Своєю чергою Балчун раніше заявляв що, у разі неподовження контракту "вершки від реформування залізниці збере інший керівник", бо "часто той, хто бере на себе цю роботу, не зможе залишитися в компанії до того моменту, коли з'явиться результат".

Нагадаємо, залізничний скандал у самому розпалі, нещодавно Балчун підловив Омеляна на некомпетентності. Глава "Укрзалізниці" Войцех Балчун вважає, що заявами про відставку керівництва установи міністр інфраструктури Володимир Омелян прикриває власну некомпетентність і непрофесійність. 

20 квітня Омелян заявив про готовність голосувати за відставку глави ПАТ "Укрзалізниця" Войцеха Балчуна, річний контракт з яким закінчується в травні 2017 року.  За словами міністра інфраструктури, у нього є три кандидатури на пост глави "Укрзалізниці". Зокрема серед них колишні залізничники, а також західноєвропейські фахівці, але він не назвав імен.

Раніше глава українського уряду Володимир Гройсман публічно підтримав главу "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна у конфлікті з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. 

Відео Конфлікт Омеляна та Балчуна: Міністр інфраструктури передав до НАБУ документи щодо корупції в "Укрзалізниці"

Залиште свій коментар

Вибір редакції