Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян порівняв справу проти нього із "боротьбою з бабцями в підземних переходах"

Омелян порівняв справу проти нього із "боротьбою з бабцями в підземних переходах"

Він вважає, що його репутацію прагнуть спаплюжити.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що НАБУ і САП під час розслідування не виявили жодного правопорушення з його боку.

Про це він сказав на судовому засіданні в п’ятницю, 14 вересня, повідомляє прес-служба "Народного фронту".

"Копали починаючи з 2000 року. Опитали всіх. Протягом півтора року, як мені сьогодні стало відомо, вісім детективів НАБУ денно і нощно працювали, отримували заробітну платню, щоб довідатись правду про Омеляна. Що ми маємо в результаті? В результаті ми не маємо нічого. Я вдячний, бо завдяки сьогоднішньому обвинуваченню я отримав від НАБУ і САП індульгенцію, що я не скоїв жодного правопорушення, перебуваючи на посаді міністра інфраструктури України", – заявив Омелян.

Він також стверджує, що з його боку не було правопорушень протягом усього перебування на державній службі від 2000 року.

"Те, що відбувається зараз – це полювання. Це мені нагадує боротьбу з бабцями в підземних переходах. Тому що коли розкрадаються мільярди, десятки мільярдів, а робиться все, щоб спаплюжити репутацію міністра, і показати, що він не гідний своєї посади, а прийдуть інші, і наведуть порядок – це дорога в нікуди. В першу чергу – для НАБУ", – заявив урядовець.

Відео Омеляну вручили підозру за недостовірну інформацію в декларації

За підрахунками правоохоронців, доходи міністра за роки державної служби перевищили витрати щонайменше на мільйон гривень. Йдеться про декларації 2015 і 2016 років, куди міністр не вніс дві іномарки, а також будинок, в якому проживав. 

Омеляну вручили підозру за недостовірну інформацію в декларації

Нагадаємо, 13 вересня працівники Національного антикорупційного бюро України оголосили підозру міністру інфраструктури Володимиру Омеляну. Йому інкримінують незаконне збагачення та декларування недостовірної інформації.

За даними НАБУ, 2015 року Омелян отримав активи, вартість яких значно перевищує його законні доходи: позашляховик BMW X5 2015 року випуску та готівку (90 тисяч доларів та 25 тисяч євро).

Сам чиновник вважає справу проти нього сфабрикованою та пов’язує її з наближенням виборів 2019 року.

Відео Міністр молоді та спорту хоче взяти на поруки Володимира Омеляна

Ігор Жданов з відповідною заявою звернувся до Солом'янського суду столиці. Там сьогодні обиратимуть запобіжний захід Володимиру Омеляну. НАБУ вручило йому підозру в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації. 

Міністр молоді та спорту хоче взяти на поруки Володимира Омеляна

Залиште свій коментар

Вибір редакції