Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Омелян уперше прокоментував підозри НАБУ та запросив журналістів у душ

Міністр не знає, як можна бути ще більш прозорим у питанні фінансів.

Антикорупційне бюро підозрює міністра інфраструктури в незаконному збагаченні через будинок у селищі Іванків. Садибу вартістю 7 мільйонів гривень Володимир Омелян за 15 тисяч гривень винаймає у двоюрідної племінниці своєї дружини, однак детективи вважають, що ані племінниця, ані її сім'я не мали достатніх статків, аби придбати цю споруду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам міністр нібито орендує це житло з літа, проте детективи твердять, що проживав він там із 2016 року, але при цьому не вказав будинок у декларації. Так само, як і автомобіль BMW Х5, яким користується, хоч машина начебто належить братові міністра.

Відео Антикорупційне бюро підозрює міністра інфраструктури в незаконному збагаченні

Сам міністр про розслідування дізнався зі ЗМІ та твердить, що його родина заможна і могла собі купити таке житло. «Про це я сьогодні почув із засобів масової інформації. Для мене це теж було несподіванкою. Я сподіваюся, що найближчим часом зможу зявитися до НАБУ і дати всі пояснення, які їх цікавлять. Ми нічого не приховуємо, більше того, будинок є на всіх квадрокоптерах і публічному просторі, наскільки прозорим треба вже бути? Буду, напевнее, запрошувати вас в душ і ванну кімнату», - заявив Омелян.

У НАБУ повідомили, що 10 жовтня Солом'янський суд за їхнім зверненням дозволив прослуховувати телефони Володимира Омеляна. «Детективи Національного антикорупційного бюро України здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого незаконного збагачення та можливого декларування недостовірних даних одним із членів Кабінету Міністрів України. Це провадження, розпочате в травні цього року. В ході розслідування про підозру нікому не повідомлялось», - звітують правоохоронці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції