Онищенко отаборився у Лондоні та пообіцяв офіційно повідомити про це українській владі

Дата публікації
Перегляди
516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Онищенко отаборився у Лондоні та пообіцяв офіційно повідомити про це українській владі

Фото: УНІАН

Нардеп вимагає розглядів тільки в британських судах.

Народний депутат Олександр Онищенко, якому оголошено підозру, знаходиться в Лондоні і в Україну повертатися не збирається. Про це він заявив на своїй сторінці в Facebook.

Онищенко звинуватив представників української влади, зокрема антикорупційну прокуратуру, в непрофесіоналізмі і наклепі. І заявив, що довго обирав і вибрав саме Британію, оскільки саме її правоохоронній системі довіряє найбільше.

Також нардеп підтвердив, що їздив у Росію. І заявив, що він вільний у своїх переміщеннях.

"Я мабуть повинен пояснити всім охочим різницю між поняттям "втік", про що невпинно заявляють знову ж окремі офіційні особи, і реально вільним переміщенням по вільних країнах. Чудово розуміючи, що брехня і тим більше брехня на державному рівні не перебити, і що в нинішніх умовах я навряд чи можу сподіватися на належний неупереджений судовий розгляд, я прийняв рішення провести кілька перекладних сесій в Європі з представниками різних юрисдикцій. Перш ніж зробити офіційну заяву про своє офіційне місцезнаходження та обрану тактику юридичного захисту", – пише Онищенко.

Найближчим часом нардеп обіцяє офіційно повідомити українську сторону про своє місцезнаходження.

"В найближчі години моя юридична група направить у відповідні слідчі органи України офіційні листи з зазначенням мого абсолютно легального місця фактичного і юридичного перебування. А також спеціально вкаже в листі про те, що я готовий брати участь у будь-яких слідчих діях, але тільки через британську юрисдикцію", - заявляє нардеп.

Нагадаємо, 15 червня детективами НАБУ та прокурорами САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування", було здійснено 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві.

Фігуранти газової схеми завдали державі збитків на 3 млрд грн, з яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Одним з організаторів розкрадання державного газу називають Олександра Онищенка. Статті, які інкримінуються нардепу, передбачають покарання від 7 до 12 років ув'язнення.

5 липня Верховна Рада України зняла недоторканність з нардепа Олександра Онищенка – за це рішення проголосували 275 парламентарів. На цей час Онищенко вже перебував у Австрії та готувався до кінних перегонів, про це він повідомив сам через соцмережі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація