Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Онукам вистачить": нардепа "Слуги народу" заскочили за листуванням про дерибан бюджету

Депутат, ймовірно, обговорював, як можна заробити на бюджеті.

В українських медіа з'явилось листування начебто депутата Верховної Ради від партії "Слуга народу" Павла Павліша та заступника міністра охорони здоров'я України Андрія Семиволоса. Вони обговорюють поділ бюджету, де можна так заробити, щоб "вистачило онукам". Фото листування опублікував блогер Владислав Грезєв на сторінці у соцмережі Facebook.

Як видно, переписку ведуть Андрій Семиволос – перший заступник міністра охорони здоров'я та Павло Павліш – народний депутат України, член фракції "Слуга народу". Згадується "Міша" –прізвище не назвали.

Володимир Зеленський, Oleksiy Honcharuk, David Braun, не вигадаю навіть, що ще має статись, щоби відправити в минуле (і...

Опубліковано Vladyslav Greziev Четвер, 23 січня 2020 р.

Павліш: Привіт, як справи?

Семиволос: Так собі. 

Павліш: А що трапилося?

Семиволос: Міша за*бав до гикавки, хоче в нахабну бюджет ділити, дає недолугі команди. 

Павліш: То не виконуй, вмикай дурня. 

Семиволос: Якщо хочу всидіти в кріслі, то потрібно виконувати, тут можна добре прибарахлитися, онукам вистачить, але по парі його моментів поклав в ящик, сказав типу віддав в департамент)) він мені за них наярює, кажу роблю))

Павліш: Зрозуміло, тримайся. Може на вихідних до лазні з М... підемо, вони хорош... 

Своєю чергою, сам нардеп у коментарі виданню "Страна.юа" заявив, що фото листування є фейком.

Павлиш визнав, що на фото зображений його телефон, але текст на ньому сфабрикований, при цьому, як він стверджує, у нього навіть немає Семиволоса у контактах.

"Це чийсь фейк. У мене навіть контакту Семиволоса немає. Це 100% не я, телефон мій, я це по картинці побачив, але текст листування просто накладено. Справа в тому, що я до медицини жодного стосунку не маю ...", - заявив нардеп.

Нагадаємо, 17 січня повідомлялося, що народний депутат від фракції Слуга народу Анатолій Драбовський під час листування у WhatsApp на засіданні Верховної Ради написав про те, що президент України Володимир Зеленський "помилує" прем'єр-міністра Олексія Гончарука, який написав заяву про відставку.

Відео У режимі "скандал": депутати відзначилися першою бійкою, листуванням з повією і слізьми

Парламент цього тижня працював у режимі "скандал". Перша бійка, секс-викриття і сльози. Дещо завершилося навіть кримінальним провадженням - через заклики до вбивства. І все це в той час, коли президент активно закликав іноземців вкладати гроші в Україну. Політичні інтриги цього тижня - у сюжеті.  

У режимі "скандал": депутати відзначилися першою бійкою, листуванням з повією і слізьми

Залиште свій коментар

Вибір редакції