ООН готує план стратегічного реагування на ситуацію на Донбасі

Дата публікації
Перегляди
8906
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ООН готує план стратегічного реагування на ситуацію на Донбасі

В ООН готують план стратегічного реагування на ситуацію на Донбасі / Фото: ТСН.ua

Клімкін повідомив Пан Гі Муну про звернення України щодо розгортання операції з підтримання міжнародного миру та безпеки.

Наступного тижня в Києві презентують План стратегічного реагування ООН на ситуацію на Сході України у 2015 році.

Про це під час зустрічі із заступником міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею повідомив координатор гуманітарної діяльності, координатор системи ООН, представник Програми розвитку ООН в Україні Ніл Уокер.

У ході зустрічі Кислиця порушив актуальні питання співпраці України з ООН в умовах російської агресії, ідеться в повідомленні МЗС.

Крім того, міністр закордонних справ Павло Клімкін провів телефонну розмову з генеральним секретарем ООН Пан Гі Муном. Клімкін підтвердив відданість України Мінським домовленостям та привернув увагу до їхнього порушення Росією та проросійськими терористами, що засвідчили останні події навколо Дебальцевого на Донеччині.

Також міністр розповів генсеку ООН про рішення Ради національної безпеки і оборони щодо звернення до ООН та ЄС про розгортання в Україні операції з підтримання міжнародного миру та безпеки. Сторони домовилися продовжити контакти для обговорення цього питання.

Нагадаємо, консультації щодо миротворців для України почнуться в Радбезі ООН 23 лютого. Подібні консультації із цього ж питання 23 і 24 лютого відбудуться і у Європарламенті.

РНБОУ вирішила запросити в Україну миротворців ООН

РНБОУ вирішила запросити в Україну миротворців ООН

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8906
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація