Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оператор зовнішньої реклами "Довіра Аутдор" заявив, що борди "Кінець" - провокація. Їх демонтують

У компанії запевнили, що скандальна агітаційна реклама є незаконною.

У виборчому штабі кандидата в президенти, чинного глави держави Петра Порошенка заявили, що власником скандальних бордів із написом "Кінець", які з’явилися в багатьох українських містах, є нібито компанія бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про це під час брифінгу сказав речник штабу Порошенка Олег Медведєв, пише "Українська правда".

"Кожний борд, кожна площина має свого власника", - наголосив він, зазначивши, що попри те, що на бордах немає вихідних даних, "але сліди завжди залишаються".

За словами Медведєва, фахівці штабу з питань реклами з'ясували, що власником площин, на яких було розміщено скандальні зображення, є компанія "Довіра Аутдор", яка належить групі "Приват".

Водночас, коментуючи зв'язок між компанією і бізнесменом, Медведєв послався на статтю кількарічної давнини на сайті "БізнесЦензор".

Своєю чергою у компанії "Довіра Аутдор" заявили, що реклама з використанням стилістики, схожою на рекламну кампанію кандидата на пост президента України Петра Порошенка, була незаконно розміщена на тій частині бордів, які їй належать.

"Ми заявляємо, що це спланована провокація, розміщення рекламних макетів було проведено в незаконний спосіб, без нашого відома й участі. На нашу думку, мета такої акції - умисна дезінформація і маніпуляція громадською думкою", - йдеться у заяві компанії.

Також у "Довіра Аутдор" наголосили, що нині самостійно ліквідують незаконне розміщення.

"На жаль, ЗМІ, підхопивши і опублікувавши звинувачення Олега Медведєва, спікера штабу Петра Порошенка, в умисному розміщенні цієї реклами нашою компанією, не звернулися до нас за коментарем. Ми не виключаємо, що ця провокація може бути пов'язана з тим, що минулого тижня ми відмовили в розміщенні реклами з використанням зображення Порошенка і Путіна на наших рекламоносіях, оскільки вона порушує закон", - наголосив генеральний директор "Довіра Аутдор" Олександр Ситник.

Окремо у компанії уточнили, що вже надали всю необхідну інформацію представникам Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, раніше щонайменше у двох містах України - Києві та Харкові - з'явилася агітаційна реклама на бордах, на яких зображені навпроти один одного профілі облич президента Петра Порошенка і президента Росії Володимира Путіна. У передвиборчому штабі Порошенка підтвердили, що борди є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду.

Разом із тим у штабі Порошенка назвали концепцію скандальних білбордів із зображенням Путіна "простою як двері" та заявили, що "хочуть нагадати країні, що в таких умовах потрібний сильний президент". Через кілька днів у соцмережах почала поширюватися інформація про те, що скандальні білборди з Путіним почали змінювати. Згодом це підтвердила і довірена особа Порошенка Семен Кабакаєв.

Після цього Україну заполонили нові рекламні борди, схожі за стилістикою на передвиборчу кампанію чинного президента Петра Порошенка, з написом "Кінець". 

В Адміністрації президента вирішили, що до їхньої появи міг бути причетний мер Черкас Анатолій Бондаренко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції