Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Опоблок готовий пожертвувати мандатами для розпуску Ради

За словами Юрія Бойка, вони готові здати свої 43 депутатських мандати, щоб обрати новий парламент.

Опозиційний блок готовий здати свої мандати, щоб розпустити Верховну Раду і влаштувати перевибори.

Про це сьогодні, 11 липня, повідомив лідер фракції Юрій Бойко під час засідання погоджувальної ради, передає прес-центр Опозиційного блоку.

"В країні тарифно-соціальна криза, обумовлена зменшенням зарплат і пенсій і різким збільшенням тарифів. На зовнішньому напрямку заблоковано Угоду про асоціацію, великі труднощі з безвізовим режимом. Все це є наслідком неефективної роботи не тільки парламенту, а влади в цілому", - зазначив Бойко.

За його словами, в парламенті поглиблюється масштабна політична криза, а за тиждень Рада приймає 10-12 законів, які "не мають нічого спільного з тим, що дійсно турбує людей".

Юрій Бойко заявив, що парламент повинен почати працювати або визнати, що це скликання Верховної Ради недієздатне і має саморозпуститися.

"Опозиційний блок готовий здати свої 43 депутатських мандати, потрібно ще майже 90, щоб люди могли вибрати такий парламент, який буде піклуватися про них", - додав Юрій Бойко.

Нагадаємо, за словами генерального прокурора України Юрія Луценка дострокові президентсько-парламентські вибори в Україні приведуть до катастрофи.

За словами генпрокурора, антикорупційне законодавство в Україні - одне з найбільш жорстких в Європі, але практики немає". Луценко зазначив, що "люди "клюють" на ідеї позачергових виборів лише тому, що вони не бачать змін, особливо в хорошу сторону". Він підкреслив, що українцям потрібно демонструвати зміна влади. Першої завданням правоохоронних органів Луценко назвав відновлення елементарного довіри людей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції