Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Опоблок" і Савченко: 49 депутатів просять Конституційний суд скасувати пенсійну реформу

Підписанти вважають деякі положення реформи такими, що не відповідають Конституції.

49 депутатів Верховної Ради оскаржують окремі положення пенсійної реформи у Конституційному суді. Відповідне подання опубліковане на сайті суду 10 листопада.

ВідеоПенсійна реформа набула чинності

Авторів подання представляють депутати від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська та Василь Німченко. Серед підписантів такі "опоблоківці", як Юрій Бойко, брати Добкіни, Вадим Новинський, Сергій і Юлія Льовочкіни та інші. Окрім представників "ОБ", під зверненням підписалися депутати Надія Савченко, Володимир Литвин та інші.

Підписанти просять суд визнати неконституційними окремі положення пенсійної реформи. Зокрема, вони вважають, що поступове підвищення необхідного для виходу на пенсію страхового стажу є порушенням ст. 46 Конституції, "яке полягає у невиконанні державою свого обов’язку матеріально забезпечувати громадян".

Також депутати вважають, що перерахунок страхового стажу по відношенню до громадян, які вже працюють, також суперечить Конституції.

Нагадаємо, закон про пенсійну реформу передбачає осучаснення (підвищення) пенсій для нинішніх пенсіонерів заднім числом, від 1 жовтня. Також є чимало змін для майбутніх пенсіонерів. Детальніше про це читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції