Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Опоблок" визначився з кандидатом на президентських виборах

"Опозиційний блок" провів з'їзд та затвердив новий статут.

"Опозиційний блок" 15 грудня провів в Києві провів восьмий з'їзд та вирішив, що політичну силу на президентських виборах представлятиме Олександр Вілкул.

Про це повідомляє Liga.net.

Видання зазначила, що з'їзд відбувся у закритому режимі без Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна . 

Співголова партії Борис Колесников розповів, що на з'їзді були присутні 148 з 168 делегатів, які представляли 18 партійних організацій.

Колесніков зазначив, що ухвалено рішення публічно обговорити кандидатуру Олександра Вілкула та висунути його від партії в президенти на наступному з'їзді в січні.

Також з'їзд прийняв нову редакцію статуту. Згідно зі змінами, партією тепер керують не два співголови, а політрада партії. Головою політради обрали Колесникова, а до його складу увійшли керівники обласних організацій та нардепи з групи олігарха Ріната Ахметова.

При цьому з'їзд не приймав рішення про виключення зі складу партії Бойка, Льовочкіна.

Нагадаємо, співголова "Опозиційного блоку" нардеп Юрій Бойко звернувся до поліції зі скаргою на дії колег по партії. Зокрема, він закидає члену політради Олександру Касянюку скоєння кримінального злочину – підробку документів.

ВідеоУ Нацполіції допитали співголову "Опозиційного блоку" Колесникова

Сьогодні Нацполіція провела допит співголови партії "Опозиційний блок" Бориса Колесникова. Він проходить як свідок у справі, яка була зареєстрована за заявою народного депутата Юрія Бойка. Бойко звинувачує Колесникова та інших співробітників партії в перешкоджанні діяльності партії. 

У Нацполіції допитали співголову "Опозиційного блоку" Колесникова

Залиште свій коментар

Вибір редакції