Опозиціонеру з РФ відмовили у політичному притулку в Україні та вивезли до кордону

Українські відомтсва ще не коментували цю інформацію.

Російський активіст, член опозиційної партії "Яблуко" Володимир Єгоров заявив, що влада України відмовила йому в наданні політичного притулку і повертає назад до РФ.

Про це він повідомив Радіо Свобода.

За його словами, працівники СБУ вивезли його до нейтральної зони на кордоні з Росією, оскільки влада не знайшла підстав надавати йому притулок.

Єгоров залишив Росію в середині червня після того, як його будинок у місті Торопець Тверської області Росії кілька разів підпалювали невідомі.

Чоловік пов'язує ці напади зі своєю опозиційною і антикорупційною діяльністю.

Нагадаємо, сім'я росіян йшла пішки з РФ заради статусу біженців в УкраїніПід час проходження прикордонного контролю про надання статусу біженців попросили 32-річний чоловік та його 33-річна дружина, обоє громадяни Росії.

Подружжя прибуло із сусідньої країни пішки з маленькою дитиною. Вони розповіли, що, у зв'язку з політичним переслідуванням, змушені просити статусу біженців.

Переслідування родини почалися після висловлювання чоловіка своєї позиції стосовно зміни влади у Росії, за це він був притягнутий до кримінальної відповідальності, а нині зазнає подальшого переслідування.

Залиште свій коментар