Опозиція вже готова до бійки за трибуну з регіоналами

Дата публікації
Перегляди
1715
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Опозиція вже готова до бійки за трибуну з регіоналами

У Яценюка готові чергувати наступного тижня в Раді / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

У "Батьківщині" розповіли, як можуть розвиватися події в парламенті.

Лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк не виключає, що наступного тижня Верховну Раду розблокують шляхом силового варіанту.

"Я хочу сказати, що м'яч на полі Партії регіонів: виконують Конституцію і голосують особисто - парламент може розпочати роботу навіть завтра. Якщо на це є воля Партії регіонів", - сказав Яценюк.

Він озвучив два можливих варіанти вирішення ситуації з роботою парламенту.

"Перший - людський - піти виконувати Конституцію України, але це не про них. А наступний: зрозуміло, що президент Янукович дасть вказівки "Ви ж покажіть, хто в домі господар", тому буде бійка, і ми до цього готові", - розповів лідер фракції.

Яценюк також припускає, що опозиції доведеться чергувати на наступному тижні в сесійній залі парламенту і готуватися до силового розблокування.

"Що стосується подальшого чергування, то я можу вас запевнити, що на наступному тижні, швидше за все, доведеться чергувати не просто трьома фракціями, а чекати силовий варіант. Ми до цього готові", - сказав він.

У свою чергу, лідер фракції "УДАР" Віталій Кличко повідомив, що сьогодні відбулися переговори між парламентськими фракціями, однак учасники домовилися продовжити їх завтра.

Як повідомлялося, представники опозиційних фракцій заблокували трибуну і президію парламенту 5 лютого.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
1715
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація