Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Опозиційна платформа - За життя" не голосуватиме за кандидатуру майбутнього прем'єра - Шуфрич

За його словами, ОПЗЖ перебуває в опозиції до коаліції.

Майбутні нардепи від "Опозиційної платформи - За життя" не будуть голосувати за кандидатуру прем'єр-міністра України хто б не був запропонований.

Про це  представник партії Нестор Шуфрич сказав журналістам перед початком засідання робочої групи з підготовки першого пленарного засідання Верховної Ради дев'ятого  скликання.

За словами політика, ОПЗЖ перебуває в опозиції до коаліції та чекає пропозицій щодо комітетів. "Попередні п’ять років ми працювали в опозиції, не маючи ніякого представництва в органах управління Верховної ради, починали четвертими, а закінчили другими", - сказав він.

Шуфрич заявив, що "Опозиційна платформа - За життя" претендуватиме на головування в комітетах, які віддають опозиції в європейському парламентаризмі. Це - бюджетний комітет, комітет свободи слова, з контролю над роботою правоохоронних органів, рахункова палата.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Нині майбутня Рада виглядає так: 20 - від партії "Голос". 25 - від "Європейської солідарності", на одного більше обранця матиме "Батьківщина", 43 - у "Опозиційної платформи – За життя", і парламентська більшість за "Слугою народу" – 254 депутати. Це дані разом з кандидатами – мажоритарниками.  

Парламентські вибори: який вигляд матиме новообрана Рада

Залиште свій коментар

Вибір редакції