"Опозиційний блок лишається у минулому": Бойко прокоментував своє виключення із фракції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У парламенті буде створено нову депутатську групу.

Народний депутат України Юрій Бойко після виключення із фракції "Опозиційний блок", де він був співголовою, заявив, що у парламенті скоро буде створено нову депутатську групу.

Про це він розповів журналістам у кулуарах парламенту.

"Ми створюємо парламентську групу "Опозиційна платформа - За життя". "Опозиційний блок" залишається в минулому, ми йдемо далі, об'єднуючи всю опозицію. І така парламентська група буде створена в парламенті найближчим часом. Я думаю, що це правильний крок, тому що опозиція повинна об'єднуватися і йти вперед і проявляти себе як реальна опозиція в противагу дій сьогоднішньої влади", - заявив Бойко.

Він також підкреслив, що до цієї групи доєднається частина депутатів "Опозиційного блоку".

Своєю чергою, лідер партії "За життя" та народний депутат Вадим Рабінович зазначив, що ця група буде розширюватися за рахунок співпраці з іншими депутатами.

"У найближчі дні ви побачите нову депутатську групу "Опозиційна платформа - За життя". Я теж вважаю, що це правильно, ми будемо розширювати її за рахунок інших депутатів. Це дасть новий поштовх, тому що більше так жити не можна. Незабаром побачите нові прапорці та особи", - зазначив він.

Нагадаємо, 20 листопада співголова фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул заявив, що народних депутатів України Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна було виключено із фракції.

Перед тим, 9 листопада лідери партій "За життя" і "Опозиційний блок" Вадим Рабинович і Юрій Бойко підписали угоду про створення "Опозиційної платформи – За життя". Згодом вона одноголосно висунула кандидатуру Юрія Бойка для участі в президентських виборах. До цього об’єднання не приєдналась інша частина депутатів "Опозиційного блоку", яких пов’язують із олігархом Рінатом Ахметовим.

ВідеоУ мережі з'явились фото величезного будинку голови "Опоблоку" Юрія Бойка

Залиште свій коментар

Вибір редакції