Опрацьовано 70% протоколів. Підтримка Зеленського наближається до 10 мільйонів голосів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Офіційні дані ЦВК свідчать про беззаперечну перевагу одного з кандидатів.

Володимир Зеленський беззаперечно перемагає на виборах президента Україна, котрі відбулися 21 квітня. Він набирає 73% голосів українців, котрі прийшли на виборчі дільниці для голосування в другому турі.

Станом на 5:00 ранку понеділка, 22 квітня, Центрвиборчком опрацював трохи більше 70% протоколів із округів. За Зеленського проголосували 9,56 млн виборців.

Петро Порошенко в другому турі набрав 24,66% голосів. Це вибір 3,23 млн українців.

ВідеоБрифінг спікера Зеленського та майже пустий Мистецький арсенал – ситуація в штабах кандидатів

Розпочався брифінг спікера штабу Зеленського. Журналісти розпитували Разумкова про нові призначення, але він відмовляється їх називати назагал для безпеки кандидатів. Петро Порошенко також виступив після оголошення результатів екзит-полів, пообіцяв підставити плече Зеленському, але працювати в опозиції.  

Брифінг спікера Зеленського та майже пустий Мистецький арсенал – ситуація в штабах кандидатів

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу.

Водночас, сам Зеленський вже встиг дати першу прес-конференцію після оприлюднення даних екзит-полів, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції