Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори зустрічі Зеленського з єврейсько-американською діаспорою заперечили участь Кисліна

Сема Кисліна ніколи не було і не буде серед учасників Федерації.

У Федерації єврейських громад України спростували інформацію в ЗМІ про те, що у зустрічі президента Володимира Зеленського з представниками організації та спонсорами єврейсько-американської діаспори брав участь Сем Кислін.

Відповідна заява за підписом голови Федерації рабина Меєра Стамблера є в наявності ТСН.ua.

"Ця особа не була запрошена та не була присутня на зустрічі. Ця людина не була, не є та не буде мати жодного стосунку до Федерації єврейської громади зовсім", - йдеться у зверненні.

Нагадаємо, 9 жовтня ЗМІ повідомили про те, що під час візиту до США у вересні президент України Володимир Зеленський та керівник його Офісу Андрій Богдан ніби зустрічалися з бізнесменом Семом Кисліним, якого пов'язують із міжнародним криміналітетом. За часів президентства Порошенка в Україні в рамках антикорупційних розслідувань були заарештовані активи Кисліна, які назвали "грошима Януковича". Богдан від зустрічі відхрестився і заявив, що з Кисліним не знайомий. Про те, хто такий Кислін і як пов'язаний з оточенням та самим президентом США Трампом, а також Україною, читайте у нашому матеріалі.

Своєю чергою, Зеленський під час пресмарафону 10 жовтня заявив про те, що не знайомий з бізнесменом Семом Кисліним, якого пов'язують із міжнародним криміналітетом. "Написали, що я зустрічався в Нью-Йорку з якимось паном… Кисліним? Я просто не знаю хто це. Я не знаю, де я з ним спілкувався, може він кудись зайшов, де було дуже багато людей і він мене бачив своїми очима. Чи може я його бачив. Але я навіть на фотографії не розумів, хто це такий", - додав він.

Залиште свій коментар

Вибір редакції