Організм Савченко не сприймає не лише їжу, але й воду – дипломати

Дата публікації
Організм Савченко не сприймає не лише їжу, але й воду – дипломати

Reuters

Стан здоров'я української льотчиці погіршився.

Стан незаконно засудженої у Росії української льотчиці і нардепа Надії Савченко різко погіршився.

Про це ТСН розповіли генеральний консул України у Ростові-на-Дону Віталій Москаленко та віце-консул Олександр ковтун.

За їхніми словами, Савченко нині виходить із сухого голодування, але її організм не сприймає не тільки їжу, але й воду. Її сильно нудить, крім того, почалася сильна алергія на всі продукти, які вона намагається вживати. Сильно отікають ноги.

Також дипломати повідомили, що вже тривалий час у Савченко понижені тиск та температура тіла, а рівень ацетону в крові підвищується.

Надія вимагає, аби її оглянули українські або закордонні лікарі, адже російські медики, за її словами лише вимірюють температуру та тиск, але якісної допомоги не надають.

Нагадаємо, 22 березня російський суд прийняв рішення засудити українську льотчицю Надію Савченко до 22 років ув'язнення. Надію визнали винною за трьома статтями: за "вбивство" присудили 18 років за замах на вбивство мирних громадян – 4 роки і штраф за "незаконний перетин кордону". Таким чином в сукупності Росія хоче, щоб Надія відсиділа 22 роки у в'язниці і заплатила 30 тисяч рублів штрафу.

Президент України Петро Порошенко прокоментував вирок російського суду і заявив про готовність обміняти Савченко на затриманих на Луганщині співробітників ГРУ. Судовий процес у Росії глава держави назвав "ганебним судилищем" і підкреслив, що Україна ніколи не визнає вироку.

Разом з тим адвокат Ілля Новіков повідомив, що Генеральна прокуратура України готує підозра трьом суддям суду міста Донецька Ростовської області.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Порошенко пообіцяв максимально тиснути на Росію заради звільнення Савченко

Порошенко пообіцяв максимально тиснути на Росію заради звільнення Савченко

Наступна публікація