Основний свідок у справі мера Вишгорода запевняє, що заяви не писав і не давав свідчень

Чоловік стверджує, що "написану ним" заяву бачив лише на світлинах в Інтернеті.

Справою мера Вишгорода Олексія Момота тепер займатиметься Антикорупційна прокуратура України, йдеться в ТСН.12.00.

Сьогодні Апеляційний суд Києва збирався розглядати скаргу захисту мера Вишгорода щодо відсторонення його від посади до 15 червня. Однак через зміну підслідчого органу засідання перенесли.

Сьогодні ж захист Олексія Момота, якого звинувачують у хабарництві, вперше представив пресі нібито основного свідка справи. Раніше обласна прокуратура Києва стверджувала, що саме цей чоловік - представник будівельної фірми, написав заяву на вишгородського мера, нібито той вимагав у нього хабар у розмірі 1 мільйона євро і на його письмових показах засноване і звинувачення.

Але чоловік каже, що заяви не писав та його ніхто не допитував. Ніколи не працював і в будівельній фірмі. Із паспортом заявника в них різняться лише дата його видачі.

"Ніколи я взагалі не писав, я про це тільки нещодавно дізнався. З Інтернету я дізнався, що від мого імені написана проти мера заява і ілюстровані мої паспортні дані. Саму заяву я тільки на фото бачив. Про цю фірму вперше чую, не працював там ніколи, тим більше у Вишгороді. Зараз я безробітний", - розповідає чоловік.

"Ми з першого дня наполягали на тому, що ця справа є винятково підслідна. В НАБУ та спеціалізованій прокуратурі, я сподіваюся, що там затягувати з допитами не будуть", - заявив Олексій Момот.

Справою Олексія Момота тепер займатиметься антикорупційна прокуратура України

Сьогодні Апеляційний суд Києва збирався розглядати скаргу захисту мера Вишгорода, щодо відсторонення його від посади до 15 червня. Але через зміну підслідчого органу засідання перенесли. Сьогодні ж, захист Олексія Момота, якого звинувачують у хабарництві, вперше представив пресі нібито основного свідка справи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: