Останнє крісло в уряді Гройсмана. Кабмін тимчасово призначив міністра охорони здоров'я

Виконувача обов'язків міністра колективу МОЗ представив екс-очільник відомства

Кабінет Міністрів сьогодні на засіданні обрав виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я. Про це у Twitter написав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

Згідно із рішенням уряду, яке закріплене у розпорядженні №528-р на цю посаду призначено екс-директора українського представництва швейцарської компанії Novartis Pharma Services AG Віктора Шафранського.

Як пише "ЛІГА.net", представив в. о. очільника відомства екс-міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі. За словами колишнього очільника МОЗ, Шафранський зможе виконувати завдання уряду.

"Зараз в МОЗ України формується нова сильна команда, яка здатна подолати труднощі, з якими зіткнулася вітчизняна медична галузь, і провести необхідні реформи на благо лікарів і пацієнтів. Я впевнений, що Віктор Шафранський, який має досвід роботи лікарем, управлінцем і в бізнес-сферах, стане не тільки гідним членом нашої команди, а й буде активно домагатися тих цілей, які перед нами ставить уряд, які ми ставимо перед собою, і результатів яких чекає держава", - заявив Квіташвілі.

Раніше МОЗ керувала перший заступник міністра Олександра Павленко, якій дісталося на першій Годині запитань до уряду у Раді від прем'єр-міністра Володимира Гройсмана за те, що вона зверхньо відреагувала на запитання народного депутата Оксани Корчинської про відсутність ліків для онкохворих дітей. Гройсман дав їй урок гарних манер і державного управління. 

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що уряду вдалося розблокувати питання постачання ліків для онкохворих та зробити перші кроки для руйнації монополії на ринку ліків. Прем'єр-міністр також розповів про рішення, прийняте минулого тижня, яке дозволить зруйнувати монополію на ринку ліків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: