Оточення Трампа контактувало з розвідкою РФ ще до виборів - NYT

Дата публікації
Оточення Трампа контактувало з розвідкою РФ ще до виборів - NYT

Reuters

Один з тих, хто фігурує в цих телефонних розмовах - член передвиборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт.

Записи телефонних розмов свідчать, що члени президентської кампанії Дональда Трампа контактували з високопоставленими російськими чиновниками з розвідки ще за рік до виборів в США в листопаді 2016 року.

Про це інформує The New York Times.

Правоохоронні органи і спецслужби США дізналися про ці зв'язки приблизно одночасно з тим, коли вони доводили про спроби Росії втрутитися в президентські вибори, зламавши електронну пошту штабу Демократичної партії.

За словами джерел, з розвідкою РФ контактували також і інші особи з оточення Трампа. З російського боку в таких контактах брали участь і члени уряду, а не тільки розвідка.

Джерела повідомили, що один з тих, хто фігурує в цих телефонних розмовах - член передвиборчого штабу Дональда Трампа Пол Манафорт. Манафорт цю інформацію уже назвав "абсурдом" і заявив, що ніколи не говорив з представниками російської розвідки і ніколи не мав нічого спільного з російським урядом або адміністрацією Путіна.

Інших імен, а також будь-якої інформації про дзвінки джерела не повідомляється.

Нагадаємо, раніше видання The New York Times повідомляло, що екс-радник Віктора Януковича Пол Манафорт міг отримати 12,7 мільйона доларів протягом 2007-2012 років з прихованої каси "Партії регіонів". Водночас Манафорт заперечив отримання будь-яких грошей.

Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

Головний піарник Трампа, який раніше мав справу з Януковичем, пішов у відставку

 

Наступна публікація