Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Отримую задоволення від ідей та пропозицій" – Шмигаль про співпрацю з Саакашвілі

"Отримую задоволення від ідей та пропозицій" – Шмигаль про співпрацю з Саакашвілі

Шмигаль розповів, що заплановано об'єднати раду економічного розвитку, створену при Кабміні, і офіс Invest in Ukraine.

Офіс реформ, який очолює Міхеіл Саакашвілі, тісно взаємодіє із Кабінетом міністрів у своїй діяльності і найближчим часом громадськість зможе побачити результат цієї співпраці. Зокрема, голова Виконавчого комітету реформ разом зі своїми колегами відвідує засідання уряду й пропонує і розробляє різноманітні зміни в країні.

Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю НВ.

Шмигаль каже, що уряд регулярно запрошує Саакашвілі та представників Офісу реформ на наради Кабміну, на яких обговорюють різні реформи.

"Починаючи від реформи Державної архітектурно-будівельної інспекції до тих нарад, які ми проводимо по можливій реформі митниці, податкової служби, інших реформ, які є в нас в країні... Плюс проведення реформ - також в робочому порядку в нас все відбувається, без жодних інтриг, без жодних якихось підкилимних речей, дуже прозора і чітка робота. Навіть, чесно кажучи, в певні моменти я отримую задоволення від того діалогу і тих напрацювань, ідей і пропозицій, які в нас є щодо реформ і роботи над цими речами", - розповів очільник українського уряду.

Також Шмигаль нагадав, що Міхеіл Саакашвілі має досвід у реформуванні країни, який він здобув під час президентства в Грузії. За його словами, Офіс реформ є "частинкою владної команди, яка готує пропозиції, по проведенню і реалізації реформ".

"Перше - ми взаємодіємо. Я думаю, що ви побачите і результат цієї взаємодії, і ефект від цієї взаємодії... Ми зараз хочемо зробити єдиний інвестиційний орган, щоб не було в Офісі президента одне вікно, в уряді - інше, парламент - по третьому. Ми хочемо об'єднати Invest in Ukraine, зовсім оновити його роботу, зробити його дуже повноцінним і дуже дієвим, дуже відкритим для інвесторів і працюємо зараз над цим", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, Володимир Зеленський 7 травня призначив експрезидента Грузії та колишнього керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету Нацради реформ при президентові. Після цього Грузія вирішила відкликати свого посла в Києві для консультацій через це призначення.

Сам Міхеіл Саакашвілі розповів, що погодився обійняти урядову посаду, бо впевнився, що Володимир Зеленський хоче здійснювати реформи в України.

Відео "Він не зкурвився": Саакашвілі розповів, чому погодився "допомогти" Зеленському

"Я не чиновник, я збираюся допомогти йому. Якби я не бачив, що Зеленський хоче реформ, хоче змін, я б не погодився на роль весільного генерала" - заявив Міхеїл Саакашвілі у ток-шоу. Чому голова Виконавчого комітету реформ погодився допомагати Зеленському - дивіться.  

"Він не зкурвився": Саакашвілі розповів, чому погодився "допомогти" Зеленському

Залиште свій коментар

Вибір редакції