Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Отрута в блискучій обгортці": окупанти Криму зайшлися люттю на новорічне привітання Порошенка

У відповідь навіть пролунали побажання повалення президентської влади в Києві.

Новорічне звернення президента України Петра Порошенка до українських громадян розлютило представників окупаційного режиму в кримській автономії. Коментар одному з пропагандистських російських ресурсів дав так званий "депутат" нелегітимної "Держдуми" Руслан Бальбек.

Він заявив що, Порошенко намагається "добрим словом" формувати прихильників у Криму і на Донбасі. "Правда, слід зауважити, що в цій ситуації, після бомбардувань і диверсій, всі його слова – це отрута у блискучій обгортці. Вірити холоднокровному вбивці власного народу можуть лише божевільні, а ще західне співтовариство", - заявив співпрацівник незаконного окупаційного режиму.

ВідеоНоворічне привітання Президента України

Петро Порошенко закликав українців порадіти за співвітчизників, які днями повернулися з полону до рідних та близьких. Він пообіцяв, що Україна обов'язково прожене зі своєї території ворожих загарбників. Президент нагадав українцям про всі досягнення та перемоги держави у 2017 році.

Новорічне привітання Президента України

При цьому Бальбек висловив сподівання, що "український народ не падає духом навіть у найскладніших ситуаціях", тому новий рік може втілити мрію загарбників про політичну кризу в Україні. "І я не виключаю, що на цій оптимістичній ноті вони скинуть зі своєї шиї порошенківське ярмо", - заявив окупант українського півострова.

Як повідомлялося, у новорічному привітанні до українського народу Порошенко звернувся до жителів Криму та Севастополя, а заразом і окупованих територій Донбасу, словами "брати і сестри". Президент України наголосив, що дім цих людей – це Україна. "А грабіжника, який сплюндрував нашу оселю – настане час – проженемо та покараємо", - пообіцяв глава держави. Із повним текстом його новорічного привітання можна ознайомитися тут.

Залиште свій коментар

Вибір редакції