П’яний нардеп-радикал побив сільського голову на Київщині та погрожував убивством – постраждалий

Дата публікації
Перегляди
5861
Поділитись:
WhatsApp
Viber
П’яний нардеп-радикал побив сільського голову на Київщині та погрожував убивством – постраждалий

У партії Олега Ляшка інцидент заперечують і називають інформацію фейком.

Народний депутат Сергій Скуратовський, соратник і товариш лідера радикалів Олега Ляшка, побив двох чоловіків і погрожував їм убивством. Так стверджує один із потерпілих – сільський голова з Київщини, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із головним болем, гіпертонічним кризом і травмою ока голова села Плахтянка потрапив у лікарню. Він стверджує, що його побив народний депутат: "Підбігає Скуратовський, сюди вдарив рукою – я не очікував. Упав одразу. Було видно, що він п’яний. Він же стояв близько біля мене, тикав мені в грудь і кричав: я у вас тут порядки понаводжу!".

Голова села на Київщині звинувачує у своєму побитті народного депутата

Голова села на Київщині звинувачує у своєму побитті народного депутата

Сільський голова розказує, що ввечері зі своїм товаришем повертався додому. Їхали вдвох польовою дорогою, на мосту вони побачили знайомого лісника та вийшли, щоби з ним привітатися. В цей час з іншої машини вискочив народний депутат і напав на двох чоловіків з криками: "Це моя земля". "Я його запитував: за що вдарив? А він: да я тебе зараз взагалі тут зарию! Каже хлопчині, який стояв поруч, може, його охоронець: дай ствола, я його зараз завалю. В цей момент мені телефонує дружина, я кажу: Лєна, якщо мене застрелять, то знай, що це Скуратовський Сергій Іванович", - розповів побитий посадовець.

Ці слова дружина підтверджує. "Чоловік сказав, що знай: якщо мене застрелять, то це Скуратовський – і телефон вимкнули. У мене був такий шок, що я хвилин п'ять не могла говорити", - каже Олена Сорочан. Вочевидь, конфлікт стався через появу чоловіків біля мисливських угідь Скуратовського – постраждалі кажуть, що він закидав їм відлов звірів, у яких він вкладає кошти. Самі ж селяни переконують, що нікого не стріляли, бо їхали не на полювання, та й зброї із собою не мали.

Поля, ліси, озера – це все мисливські угіддя, 30 тисяч гектарів усього за 40 км від Києва. За Януковича держава передала угіддя фірмі "Ярік", причому без погоджень із селянами. Після революції їх хотіли повернути, а журналісти проводили розслідування, що начебто угіддя перейшли в руки представників партії Ляшка. У ліси запустили кабанів, косуль, зайців і фазанів. Квиток на полювання, за чутками, коштує до 20 тисяч гривень, але у закритий VIP-клуб чужим узагалі зась.

Поліція тим часом за фактом нападу на чоловіків порушила кримінальне провадження. Товариш сільського голови зі струсом мозку зараз на лікарняному, але давати інтерв`ю він боїться. Після тієї ночі в полі залишився "Уазик", який вщент згорів. Причини невідомі, на ньому свідки начебто і бачили депутата-мисливця. "Ми голову допитали, він визнається, як потерпілий. Є нанесення тілесних ушкоджень. Допитувати нардепа має право тільки Генпрокуратура", - пояснили правоохоронці.

Депутат Скуратовський на зв'язок не вийшов. Прокоментувати ситуацію в Радикальній партії доручили Андрію Лозовому. "Сергій Скуратовський не брав участі у полюванні, він повертався з відрядження з нашим керівником. Він був у костюмі. Я поцікавився у людей – вночі на фазана не полює ніхто. Це інсинуація. Бо якби хотіли їх побити, то прибили би там. І вони, в принципі, це заслужили. Це низькопробний фейк, яким займається голова Плахотнюк, чи як там його, який безбожно краде в українського народу торф, пісок – ми оприлюднимо докази. Це злодії, ворюги", - заявив заступник керівника Радикальної партії.

Медики тим часом направили сільського голову в Київ – побоювання викликає його око. Та говорити про стан пацієнта, попри його дозвіл, чомусь не хочуть. "Середньої тяжкості", - характеризують вони тілесні ушкодження потерпілого. Про загрози втрати зору лікарі нічого не говорять – лише визнають, що травма ока правдоподібно має походженням удар. "Але я не хочу з цим зв’язуватися", - зізнався один із медиків.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5861
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація