П'ять років тому Росія анексувала Крим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тоді український півострів захопили російські військові.

18 березня 2014 року у Москві оголосили входження Криму до складу Росії. Документ про приєднання підписали президент Росії Володимир Путін з самопроголошеними представниками влади півострова. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Це було крапкою у проведенні анексії Криму, яка почалася з того, що Росія перекинула до півострова своїх військових без розпізнавальних знаків. Вони захопили адмінустанови та заблокували українські військові частини.

А 16 березня у Криму проведи псевдореферендум, під час якого переважна більшість кримчан начебто висловилася за незалежність півострова і приєднання до складу Росії. Його результати не визнали ні Україна, ні Європейський союз, ні США. Кримський півострів є тимчасово окупованою територією.

Нагадаємо, 17 березня президент України Петро Порошенко заявив, що "одразу після президентських виборів" він розпочне процес повернення анексованого Криму.

ВідеоУкраїна в цифрах: як анексія та війна на Сході впливають на чисельність українців

Сьогодні - третя серія унікального проекту Ольги Василевської та Андрія Марченка про те, куди за роки незалежності зникло 10 мільйонів українців. У минулих серіях ішлося про смертність та еміграцію. Сьогодні ж ТСН розкаже про найболючіше за останні роки - анексію та бойові дії на Сході країни. Офіційна статистика рахує українців без Криму, але з усім Донбасом. 

Україна в цифрах: як анексія та війна на Сході впливають на чисельність українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції