Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін прибув до окупованого Криму на святкування окупації

У російського президента запланована низка заходів на півострові.

Російський президент Володимир Путін прибув до окупованого Севастополя, де збирається урочисто святкувати так зване "входження Криму до складу РФ", яке увесь світ визнав анексією.

Про це повідомляє ТАСС.

Як зазначається, Путін збирається взяти участь у церемонії введення в експлуатацію Балаклавської ТЕС, а також у режимі відеоконференції "запустить" Таврійську ТЕС і підстанцію "Порт" в Тамані. Після цього в Севастополі президент огляне меморіальний комплекс пам'яток оборони міста в 1854-1855 роках і 1941-1944 роках "Малахів курган".

До того ж у Путіна запланована зустріч із представниками громадськості Республіки Крим і Севастополя, а також зустріч із главою делегації французьких політиків, президентом асоціації "Франко-російський діалог" Тьєррі Маріані.

За даними видання, на завершення дня президент РФ відвідає концерт, присвячений святкуванню "п'ятої річниці загальнокримського референдуму 2014 року і возз'єднання Криму з Росією".

Нагадаємо, 16 березня 2014 року в Криму провели псевдореферендум, під час якого переважна більшість кримчан нібито висловилися за незалежність півострова і приєднання до складу Росії. Його результати не визнали ні Україна, ні більшість країн-членів ООН. 18 березня 2014 року в Москві оголосили про входження Криму до складу РФ. Документ про приєднання Путін підписав з самопроголошеною владою півострова.

Низка країн виступили з засудженням окупації Криму і закликали Росію відновити територіальну цілісність України в її колишніх кордонах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції