П'ятеро на вихід: чому міністри тікають з українського уряду

Попри подані заяви, ще жоден посадовець офіційно не пішов у відставку.

За останній час заяви на звільнення подавало п'ятеро міністрів. Жодного з них офіційно не звільнено, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Півроку тому після проблем із закупівлею ліків і різкої критики подав у відставку керівник мінздоров'я Олександр Квіташвілі. Однак у парламенті голосів за його звільнення не набралося.

Двоє міністрів звільнилися під завісу року. 8 грудня подав у відставку міністр інформаційної політики Юрій Стець, пояснивши, що зробив усе, що планував.

Слідом за ним заяву подав міністр інфраструктури Андрій Пивоварський. Успішний фінансист заявив, що реформи без хороших зарплат неможливі.

ВідеоЗа останній час заяви про звільнення подавало 5 міністрів і жодного з них офіційно не звільнено

І вже в новому році свого представника з уряду відкликала фракція "Самопоміч". Міністр аграрної політики Олексій Павленко заяву до Верховної Ради подав. Але на голосування її ще не виносили.

У підвішеному стані залишається ще й Сергій Курикін. Міністерство екології він очолював у статусі виконувача обов'язків, але минулого тижня прем'єр Арсеній Яценюк завявив, що Кабмін ініціюватиме відставку Курикіна через тендерний скандал.

Тепер до переліку додався ще й міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус. Своє рішення він пояснив тим, що воно має стати "холодним душем" для керівництва країни.

Кабмин 03.01. исправленный

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: