Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"П’ятьох президентів одночасно бути не може": Садовий не збирається підтримувати Гриценка на виборах

Політик готовий об’єднуватися лише для роботи в парламенті.

Мер Львова, лідер партії "Самопоміч" Андрій Садовий планує особисто балотуватися у президенти України, а не підтримувати інших кандидатів.

Про це він заявив в інтерв’ю "the Бабель".

"У мене є хороші контакти з достатньо великою кількістю політиків, ми зустрічаємося, п’ємо каву, але у нас не швейцарська модель, і п’ятьох президентів одночасно бути не може", - сказав Садовий у відповідь на запитання щодо підтримки лідера "Громадянської позиції", екс-міністра оборони Анатолія Гриценка на виборах президента.

Водночас, за словами Садового, він підтримує об’єднання демократичних сил в парламенті.

"Я до цього буду докладати максимальних зусиль. А на етапі президентських виборів кожен має можливість показати свою програму, команду — має бути цивілізований процес. Країною повинна керувати серйозна, фахова людина, яка може проводити зміни, готова продемонструвати можливість стрибка, повернути країну на орбіту цивілізованого світу", - резюмував політик.

Нагадаємо, раніше Андрій Садовий оголосив про свою участь у президентських виборах. За словами Садового, ключовими елементами кампанії стануть "мобілізація молоді, розрив корупційної кругової поруки в політиці і технологічна модернізація країни".

Зазначимо, у вересні Анатолій Гриценко в ефірі одного з телеканалів запропонував Садовому об'єднатися перед виборами президента України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції