Палатний повідомив, що партія Кличка запускає платформу для взаємодії з українцями "Українська команда УДАР"

Дата публікації
Перегляди
396
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Палатний повідомив, що партія Кличка запускає платформу для взаємодії з українцями "Українська команда УДАР"

Платформою зможуть користуватись мільйони українців, які прагнуть долучитись до втілення змін в країні і впливати на політичні процеси. 

Партія Віталія Кличка запускає платформу "Українська команда УДАР" для взаємодії з українцями, які хочуть впливати на політику. Про це повідомив керівник виконкому партії "УДАР Віталія Кличка" Артур Палатний на своїй сторінці у Facebook.  Він зазначив, що платформу презентували під час наради за участі  голів обласних організацій партії та лідерів місцевого самоврядування.

"УДАР Віталія Кличка" розвивається. Ми запускаємо унікальну платформу прямого діалогу з громадянами. Завдяки цьому програма партії відображатиме позицію українців з ключових питань. І ми тут говоримо не про популізм, а про реальний план дій, коли люди будуть готові долучитись до втілення змін, які підтримали", – написав Палатний.

Він зазначив, що платформою зможуть користуватись мільйони українців, які прагнуть долучитись до втілення змін в країні і впливати на політичні процеси. 

Керівник виконкому "УДАРу" також повідомив, що лідер партії Віталій Кличко подякував партійцям за роботу і наголосив на спільних цінностях під час наради.

"Якщо будемо разом, якщо ми не поступимося своїми цінностями, ми зможемо подолати будь-які перешкоди. Сьогодні наше завдання – продовжити рух, який ми почали. Зробити Україну сильною, заможною і демократичною державу, рівнозначним партнером у європейській спільноті", – сказав Кличко.

Дата публікації
Перегляди
396
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація