Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Палиця пояснив, чому Байден міг назвати Коломойського "занозою в дупі"

Палиця пояснив, чому Байден міг назвати Коломойського "занозою в дупі"

Нардеп зауважив, що Коломойський був ініціатором створення добровольчих батальйонів.

Навесні 2014 року, коли почалася агресія Росії в Криму та на Донбасі, в Україні були створені добровольчі батальйони для захисту територіальної цілісності. Одним з ініціаторів був бізнесмен Ігор Коломойський. І саме ця ініціатива згодом обернулася тим, що в США Коломойського вважали "терористом". Тодішній віцепрезидент США Байден у розмові з тодішнім президентом України Порошенком ніби назвав Коломойського "занозою у дупі".

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1" сказав нардеп Ігор Палиця.

"Коли 2 березня (2014-го) Коломойський напросився, щоб його призначили головою Дніпропетровської облдержадміністрації, ми сиділи в офісі й думали. Вже в Криму була Росія, ми з ним і ще багато наших однодумців думали, де брати зброю, коли росіяни дійдуть до Києва. Тому що армії не було і ніхто не знав, де зупиниться Росія", - згадав Палиця.

Коломойський запропонував створити добровольчі батальйони задля захисту територіальної цілісності України.

"Це була ініціатива Коломойського. Він стукався до Турчинова (тоді був в.о.президента), до Яценюка (тодішній прем'єр-міністр) - вони були категорично проти. Луценко дійсно поїхав і провів цю ініціативу. Далі відбувалось створення добровольчих батальйонів. І тільки дві людини в цій державі зробили це - Коломойський і Аваков. Коломойський почав фінансувати ці батальйони. Добровольчі батальйони зібрались. Багато можна говорити про деякі особистості з цих добровольчих батальйонів - це залишимо за дужками. І вони пішли і стали на захист України", - розповів Палиця.

Відео Палиця розповів, як Коломойський "напросився" стати головою Дніпропетровської ОДА у 2014 році 

В ефірі ток-шоу "Право на владу" нардеп групи "За майбутнє" Ігор Палиця розповів, як Коломойський «напросився» стати керівником Дніпропетровщини у 2014 році та хто пролобіював його призначення.

Палиця розповів, як Коломойський "напросився" стати головою Дніпропетровської ОДА у 2014 році 

Згодом Коломойському не відкрили візу до США.

"Коли знімали Коломойського, ми були втрьох у кабінеті прем’єр-міністра Яценюка - я, Коломойський і Яценюк. Його звільнили - минуло три чи чотири дні. Коломойського син займається баскетболом, любить баскетбол - і хотів поїхати в Америку подивитись баскетбольні матчі. І Коломойському в 16-му році відмовляють у візі у США. Він питає: "Чому, Арсенію Петровичу? Ви ж дружите з ними". Він каже: "Ігоре Валерійовичу, я розмовляв із Байденом. Вони вважають, що ви терорист, тому що ви створили добровольчі батальйони". Оце була пряма мова Яценюка. США на той момент звинувачували Коломойського і відмовили йому у візі, тому що вони вважали, що він створив добровольчі батальйони. А це була правда - вони правильно вважали (щодо створення батальйонів)", - зазначив Палиця.

Питання щодо Коломойського нещодавно спливло в оприлюднених аудіозаписах, на яких ніби розмовляють тодішній президент України Петро Порошенко і тодішній віцепрезидент США Джо Байден.

"Але яке у мене зараз виникає питання? Коли людина, чий голос схожий на віцепрезидента Байдена, каже людині, чий голос схожий на президента Порошенка, що Коломойський – "заноза в дупі, заберіть у нього банк", у мене виникає питання - а чого Коломойський заноза в задниці? І іншого я не можу придумати. Тому що він створив добровольчі батальйони, тому що він фінансував добровольчі батальйони", - пояснив Палиця.

Читайте також:

  • Експрацівник посольства України в США назвав людину в Держдепі, яка тисне на владу в Києві.
  • "Завершиться пшиком": Герасимов про скандал із записом розмови Порошенка і Байдена.
  • Держдеп США може оприлюднити записи перемовин американської адміністрації з Порошенком - Теліженко.
  • Плівки з розмовою Порошенка і Байдена походять з України - експрацівник посольства України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції