Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Панамагейт-2: Кремль через банк та фонд інвестував кошти у Facebook і Twitter

"Газпром" профінансував офшорну компанію, яка співпрацювала з DST Global по великим інвестиціям у Facebook.

Інвестор Facebook та Twitter, фонд DST Global, мав фінансові зв'язки з двома державними компаніями.

Про це йдеться у так званих "Paradise Papers" ("Документи з райських островів» - ред), які опублікував Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, - пише The Guardian. 

"ВТБ Банк, який належить Кремлю, непомітно перерахував $ 191 млн у інвестиційний фонд DST Global, який використовував ці гроші для придбання великої частки в Twitter у 2011 році", - йдеться у документах журналістів-розслідувачів.

ВідеоПредставників Facebook змушують порахувати кількість постів з російською пропагандою

"Підконтрольна Кремлю компанія, енергетичний гігант "Газпром" профінансував офшорну компанію, яка співпрацювала з DST Global щодо великих інвестицій у Facebook", - зауважили журналісти.

На початку вересня керівництво Facebook заявило, що протягом майже двох років фейкові облікові записи, пов'язані з Росією, купували політичну рекламу в соцмережі, на яку було витрачено біля $100 тис. Після того, як на адресу компанії почала лунати критика, та оголосила про зміну алгоритму роботи з платними постами.

Ще на початку року спецслужби США заявляли, що Росія, нібито, допомагала Дональду Трампу перемогти на президентських виборах, зокрема, поширюючи в соцмережах неправдиву інформацію.

Нагадаємо, що раніше з компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Sueddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру по дослідженню корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Залиште свій коментар

Вибір редакції