Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парасюк пояснив, кого мав на увазі під Святим Миколаєм у своїй декларації

Нардеп закликає відмовитися від "нафталіново-комуністичного" відношення до політики.

"Подарований Святим Миколаєм" годинник, що народний депутат Володимир Парасюк вказав у своїй декларації, насправді йому подарувала сестра.

Про це депутат розповів у коментарі виданню "Гордон".

"У нас в родині, скільки я себе пам'ятаю, завжди було традицією дарувати подарунки на Миколая. Ми – люди віруючі, ходимо до церкви. І всі чекають на день Святого Миколая. Що стосується запису в моїй декларації, то це дійсно правда. Годинник на свято Миколая мені подарувала сестра", – сказав Парасюк.

За словами депутата, він вказав "годинник від Святого Миколая", щоб показати, що він не боїться декларацій і йому нема чого приховувати. Він не розуміє ажіотажу навколо його годинника і вважає, що в Україні "нафталіново-комуністичне" ставлення до політики.

"Я не розумію, чому люди так скептично до цього поставилися. Наприклад, президент США Барак Обама взагалі дозволяє собі на виступах і прес-конференціях кидати мікрофон. А у нас нафталіново-комуністичне ставлення до політики. І його потрібно міняти. Потрібно брати приклад з Заходу, з того, як їх політики ставляться до якихось серйозних речей. Я дуже спокійний, коли мова йде про декларування доходів", – сказав він.

Нагадаємо, народний депутат Володимир Парасюк задекларував годинник, який йому подарував Святий Миколай. У декларації народного депутата зазначено, що годинник Samsung Gear s2, вартість якого складала 7999 гривень він отримав у подарунок 19 грудня 2015 року. "Годинник. Подарунок. P.s. Приніс Святий Миколай. Але точно сказати не можу, бо я спав", - зазначив Парасюк в описі майна.

Відео Під матрацом: українські депутати пояснили, чому зберігають у готівці великі суми

Залиште свій коментар

Вибір редакції