Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парасюк розповів, як депутати приймали "гостре" рішення про дипломатичний розрив з Росією

Якщо постанову приймуть, Україну в РФ представлятиме інша країна.

Рішення про розрив дипломатичних відносин з Російською Федерацією дуже гостро обговорювалося під час засідання парламентського комітету у закордонних справах.

Про це ТСН.ua розповів народний депутат Володимир Парасюк, член комітету та співавтор Постанови про припинення дипломатичних відносин з Російською Федерацією.

"Засідання тривало більше години і було доволі гостре. Дуже гостра дискусія була з представниками органів виконавчої влади, МЗС, міністерства інфраструктури і міністерства юстиції. Вони захищали позицію, що не можна розривати дипломатичні відносини. Але депутат Борис Тарасюк навів дуже багато хороших аргументів, потім був від Радикальної партії Вовк. Ми - я, Ігор Луценко, Оксана Корчинська - як співавтори також переконували їх. І в результаті прийняли рішення про те, що треба підтримати цю постанову й направити на голосування у Верховну Раду", - розповів Парасюк.

Він додав, що деякі пункти постанови були виправлені, щоб вона була "юридично правильною", але принципово нічого не змінилося.

За словами Парасюка, на наступній погоджувальній раді, яка відбудеться 11 квітня напередодні чергового пленарного тижня, він домагатиметься того, щоб постанову винесли на порядок денний. Крім того, він додав, що "радикальна" депутатка Корчинська звернеться до Олега Ляшка з проханням вплинути на це питання.

На запитання про наслідки такого постанови, якщо вона буде прийнята, Парасюк наголосив, що наслідки будуть суто політичні.

"Дехто каже, що це вплине на економічні показники. Але давайте говорити собі правду: у нас в країні війна з Російською Федерацією. Наших дипломатів туди не пускають, наших людей там утримують як в'язнів. Я думаю, що це рішення дуже довго блокуватиметься, тому що, якщо говорити загалом, Путін дуже боїться, щоб Україна безпосередньо визнала його людиною, яка напала", - зауважив Парасюк.

Він також пояснив, що незважаючи на розірвання дипломатичних відносин, представник України в РФ все одно лишиться - ним може стати будь-яка країна, з якою буде така домовленість.

Залиште свій коментар

Вибір редакції