Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парасюку – Дейенеріс, Найєму – жіночні: депутати-холостяки розповіли, які дівчата їм подобаються

Неодружені народні обранці описали, яких дівчат бачать поряд з собою.

П’ять найзавидніших холостяків-депутатів розповіли, де їх можна зустріти та які риси вони шукають у жінках, йдеться у "Світському житті".

Журналістки, помічниці, секретарки під кожною колоною підстерігають народних обранців. Та у народного депутата, 36-річного холостяка Мустафи Найєма набите око на тих, хто шукає статусної партії.

За словами Найєма, йому подобаються дівчата жіночні та амбіційні.

А от 30-річний Володимир Парасюк до зовнішності дівчат не прискіпується.

Депутати-холостяки_2
Світське життя
Володимир Парасюк

"Я не звертаю уваги на зуби, вуха, чи ще щось. Загалом, людина сподобалася і все", - сказав Парасюк.

Нардеп віддає перевагу брюнеткам, проте знайшлася білявка, яка влучила в саме серце.

"Мені останнім часом дуже сподобалася головна героїня "Ігри Престолів" Дейенеріс у виконанні Емілії Кларк. Просто неймовірна жінка", - наголосив депутат і разом з тим підказав, де його можна часто зустріти:

"По роботі, конференції, Верховна Рада, на окрузі часто буваю. Ще спортом займаюся, граю у футбол, то кожної неділі мене можна зустріти на футболі".

ВідеоТоп 5 холостяків Верховної Ради

Своєю чергою 31-річний депутат-холостяк Дмитро Білоцерковець впевнений, що у кожної жінки має бути своя родзинка.

Депутати-холостяки_3
Світське життя
Дмитро Білоцерковець

Зустріти дівчині завидного нареченого не стане проблемою. Дмитра часто можна побачити просто на київських вулицях. Білоцерковець кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, тож любить ходити пішки і не рідко бігає на столичних стадіонах.

"На стадіоні мене можна зустріти, або на озері Тельбин. Я там часто бігаю", - поділився нардеп.

У вільний від засідань час качає м’язи інший спортивний нардеп Дмитро Лінько.

Депутати-холостяки_4
Світське життя
Дмитро Лінько

"Сильному чоловіку, насправді, потрібна ніжна, тендітна, мила, гарна дівчина, яка ставилася б з розумінням до нього", - говорить Лінько.

30-річний холостяк із радикальної партії чітко уявляє свій ідеал жінки.

"Я не люблю занадто худих, але і занадто повних також. Середня, стандартна, нормальна. І не потрібно себе занадто переобтяжувати дієтами, аж щоб були видні кістки", - запевнив депутат.

До цього жениха доступ обмежено. Своєї долі у місцях скупчення красунь він не шукає.

"Відпочинки, ресторани, ну, рідко. І я не знайомлюся, як правило", - зізнався Лінько.

Зате у закладі харчування можна зустріти іншого жениха-радикала. Андрій Лозовий частий гість у піцерії, яку відкрили ветерани АТО.

Депутати-холостяки_5
Світське життя
Андрій Лозовий

"Є дівчата, які ходять там, де можна зустріти, наприклад, народного депутата і в тій чи іншій формі підбивають клинки. Це дорогі ресторани, я в таких буваю дуже рідко. Не люблю, мені тут краще", - сказав радикал.

Головна вимога 28-річного холостяка до майбутньої нареченої, – аби було про що поговорити.

"Я дуже люблю розумних жінок, неймовірно люблю. Мені жінка може сподобатись і не дуже розумна, якщо вона красива. Але щоб це було щось серйозне, я дуже люблю розумних жінок", - наголосив депутат.

Зовнішність не головне, та є певні преференції.

"Частіше подобаються чорняві чи шатенки, але, буває, може і білява дівчина сподобатись, може і руденька. Акторка найгарніша, мабуть, Одрі Тоту", -зізнався Андрій.

Нелегка доля депутата. Шукаючи другу половинку, народні обранці передусім прагнуть знайти підтримку.

"На роботі не завжди є підтримка. На роботі не завжди є спокій. Десь це має бути. В когось це в спорті, можливо, але думаю, що родина це так чи інакше якась частина стабільності внутрішньої", - сказав Найєм.

Володимир Парасюк в справах амурних консервативний. Перший крок має бути за чоловіком.

"Нормальним явищем було, коли на білому коні прискакав принц за принцесою. Завойовував серце жінки. А не так, як зараз жінка працює на п’ятьох роботах, здобуває серце чоловіка, а він сидить вдома і нічого не робить, тільки ниє", - зауважив Парасюк.

Життя з депутатом, – не мед, попереджає Андрій Лозовий. Професійна деформація дається взнаки

"Постійно якісь стресові ситуації. Я то до цього звикнув вже і товстошкірий, а людина, яка поряд зі мною, їй може бути нелегко. Плюс холерик, плюс постійні відрядження", - сказав Лозовий.

Разом з тим депутати зізналися, якою ж бачать свою другу половинку. Так, за словами Найєма, жінка має бути розумною, на думку Лозового – доброю серцем, Лінько захоплюється милими, Парасюк – гарними, а от Білоцерковець шукає у дівчині родзинку.

Залиште свій коментар

Вибір редакції