Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паркани маєтків кандидатів у президенти: журналісти наміряли, в кого найвищий

Як з’ясувалося, дехто з політиків дуже не любить, коли прості смертні навіть наближаються до його маєтку.

Журналісти в незвичний спосіб дослідили рівень відкритості основних кандидатів у президенти – заміряли висоту парканів приватних садиб політиків. Найважчим етапом дослідження виявилися не самі заміри з електронною та звичайною рулетками, а спроби дістатися до будинків лідерів президентських перегонів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Фаворити живуть в елітних селищах Козині й Іванковичах і ховаються не тільки за високими парканами, а й за довгими шлагбаумами й міцними охоронцями. Паркан Петра Порошенка заввишки має 4 метри і 57 сантиметрів. Без претензії на архітектурну привабливість і лише на 17 сантиметрів нижчий, ніж у Порошенка, паркан радикала Олега Ляшка. Теж у Козині, але в котеджному містечку з пильною охороною, в будинку, записаному на кузину, живе Юлія Тимошенко. За декларацією, будинок вона орендує. Паркан навколо нього висотою 3 метри 16 сантиметрів.

ВідеоТСН дослідила рівень відкритості основних кандидатів у президенти

У Порошенка найвищий, а у Зеленського – найнижчий, але йдеться не про рейтинги. Журналістка ТСН дослідила рівень відкритості претендентів на найвищу державну посаду. І виявила, що рейтинги кандидатів прямо протилежні їхній готовності бути відкритими для громадськості.

ТСН дослідила рівень відкритості основних кандидатів у президенти

З іншого боку Козина кооператив "Дружба", де немає ні вулиць, ані нумерації – там непросто відшукати будинок Анатолія Гриценка. Видно, що його паркан колись був значно нижчим, але потім його доукріпили згори. Наразі він сягає 2 метрів 55 сантиметрів. А в Іванковичах розташоване котеджне містечко, де мешкає Юрій Бойко. Його теж щільно охороняють зусібіч, а бодігарди чатують навіть біля будинку, який записано на дружину кандидата – вони погрожують викликати охорону, тож міряти доводиться швидко. Паркан заввишки 2 метри 12 сантиметрів.

Опоблоківець Олександр Вілкул мешкає в Козині, його маєток записаний на колишню тещу. Будинок розташований за шлагбаумом у котеджному містечку, отже, високим парканом господар не переймається – вистачає 1 метра 79 сантиметрів. Але найнижчий серед рейтингових кандидатів паркан у Володимира Зеленського в Іванковичах – усього 1 метр 74 сантиметри.

Окрім свідчення закритості деяких кандидатів, є підстави говорити ще й про порушення будівельних норм. Адже паркан приватної садиби, за законом, не може перевищувати 2,5 метрів.

Зазначимо, 31 березня, у День виборів нового президента України, ТСН проведе 7-годинний марафон.

Марафон розпочне Марічка Падалко інформаційними випусками о 12.00 та 15.00 зі студії ТСН. О 18.00 про поточну ситуацію повідомить Юлія Бориско. А о 19.30 розпочнеться спецвипуск "Вибір країни", який вестимуть одразу троє ведучих.

Він триватиме в ефірі "1+1" до 21.30, після чого продовжиться на інтернет-майданчиках ТСН – в YouTube та Facebook, а після завершення шоу "Голос країни" знову повернеться в ТБ-ефір і транслюватиметься до 01.00.

Протягом усього дня команда ТСН розповідатиме про ситуацію на виборчих дільницях, порушеннях під час голосування, чергуватиме у штабах кандидатів президентів та покаже їхню реакцію на поточні результати. Кореспонденти ТСН працюватимуть у всіх регіонах України, а також за кордоном – у Вашингтоні, Берліні та Брюсселі.

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Вибори в Україні, застава, президенти, Інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції