Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент підтримав звернення про самостійність Православної Церкви в Україні

Постанову подали представники більшості фракцій.

Верховна Рада підтримала звернення президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

За таке рішення проголосували 268 народних депутатів.

Парламент таким чином визнав важливість надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні, на основі якого вона зможе посісти належне місце в родині помісних православних церков.

Авторами звернення від ВРУ виступили Андрій Парубій, Ірина Геращенко, Юлія Тимошенко, Андрій Тетерук, Максим Бурбак, Артур Герасимов, Олег Ляшко, Оксана Сироїд, Ірина Луценко і Олег Березюк.

Нагадаємо, Петро Порошенко офіційно прийняв звернення до Вселенського Патріарху Варфоломія щодо автокефалії від Предстоятелів православних церков України. Так, звернення передали Патріарх Філарет та Митрополит Макарій з підписами усіх архієреїв УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ.

ВідеоПорошенко зустрівся із предстоятелями православних церков

Патріарх Філарет від імені церкви КП та Митрополит Макарій від автокефалії вручили Порошенкові підписані звернення до Варфоломія з проханням визнати незалежність УПЦ. А от під час зустрічі із предстоятелем УПЦ МП Онуфрієм Порошенко розповів про свої домовленості з Варфоломієм у Стамбулі. 

Порошенко зустрівся із предстоятелями православних церков

Залиште свій коментар

Вибір редакції