Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Комітет Верховної Ради підтримав зняття недоторканості з Вілкула

Комітет Верховної Ради визнав подання про зняття недоторканості законним.

Комітет Верховної Ради України ухвалив подання Генпрокуратури про притягнення до кримінальної та зняття недоторканості з нардепа від "Опозиційного блоку" Олександра Вілкула. Питання відправлять на розгляд нардепам.

Рішення було ухвалене на засіданні комітету 8 жовтня, повідомляє "Українська правда".

За словами очільника ГПУ Юрія Луценка, коли у 2011 році Вілкул обіймав посаду голови Дніпропетровської ОДА, то незаконно перевів землі колективної власності у користування Орджонікідзевського ГОКу під розробку кар'єра та приватній фірмі "АРТ ЛЕНД".

Луценко стверджував, що своїми діями Вілкул наніс державі шкоди на понад 5 мільйонів гривень, а також знищив частину землі сільськогосподарського призначення.

Сам Вілкул спробував все заперечити та заявив, що "таким чином влада тисне на нього та намагається вибити з виборів".

Після обговорення депутати все ж ухвалили рішення передати до Верховної Ради висновок про законність внесеного генпрокурором подання.

ВідеоГПУ проти "Опоблоку". Луценко хоче притягнути до відповідальності трьох нардепів

Друга спроба. Генпрокурор Луценко вдруге звернувся до Верховної Ради з проханням дозволити притягнути до кримінальної відповідальності трьох депутатів "Опоблоку". Сергія Дунаєва підозрюють у тому, що він збрехав у декларації та приховав статки. Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова - у корупційних оборудках з державним майном. Домогтись зняття депутатського імунітету з цієї трійці генпрокурор вже намагався у травні. 

ГПУ проти "Опоблоку". Луценко хоче притягнути до відповідальності трьох нардепів

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів від "Опоблоку" Олександра Вілкула, Дмитра Колєснікова та Сергія Дунаєва. 

Сергія Дунаєва хочуть притягнути до відповідальності за неправдиві дані у декларації про доходи. 

Його однопартійця Дмитра Колєснікова підозрюють у зловживанні службовим становищем на посаді керівника Агентства держмайна України, зокрема, стало можливим відчуження виробничого та лабораторно-побутового корпусу державного підприємства "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв.м. 

Вілкула підозрюють у незаконному збагаченні та несплаті майже 20 млн грн податків. Раніше Фіскальна служба у Дніпропетровській області проводила перевірку скандального нардепа стосовно достовірності, повноти нарахування та сплати податку на доходи фізосіб та військового збору.

Також зазначимо, що парламент вже провалив голосування щодо зняття недоторканості. Рішення ухвалене не було, його підтримали лише 125 нардепів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції