Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламентська "мобілізація": коаліція активізує нардепів задля голосування за генпрокурора

Депутатів коаліції терміново на четвер викликають до ВР.

У парламенті фракції коаліції "мобілізують" на четвер своїх депутатів, щоб протягнути новий законопроект про генерального прокурора, який дозволить лідеру фракції БПП Юрію Луценку очолити Генпрокуратуру.

Про це пише "Українська правда".

Так, зареєстрований у ВР у середу, 11 травня, новий законопроект про генерального прокурора 4645 одразу ж розглянув профільний комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Комітет рекомендував парламенту прийняти законопроект за основу та в цілому.

Джерела "Української правди" в парламенті повідомили, що депутатів коаліції терміново на четвер викликають до ВР, деяких відкликають із закордонних поїздок для голосування щодо цього законопроекту. Народний депутат, член фракції "Народний фронт" Леонід Ємець у коментарі "Українській правді" зазначив, що також отримав відповідне смс-повідомлення. "Коли є важливі голосування дійсно розсилають смс і просять депутатів прийти. Це стандартна практика", - сказав він.

Народний депутат із фракції "Самопоміч" Вікторія Войціцька на своїй сторінці в Facebook написала: "Завтра будуть знову голосувати за законопроект "про своїх людей в прокуратурі", і відразу після того голосування за пана Луценка". 

Як відомо, раніше Верховна Рада провалила голосування у першому читанні за законопроект про генпрокуратуру і Держбюро розслідувань, який би дозволив призначити лідера фракції БПП Юрія Луценка генпрокурором.

Залиште свій коментар

Вибір редакції