Паростки розуміння зміцнюватимуться. Лавров розповів, що збирається обговорити з Тіллерсоном Україну

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Паростки розуміння зміцнюватимуться. Лавров розповів, що збирається обговорити з Тіллерсоном Україну

Reuters

Очільник МЗС РФ запевнив, що Кремль почав співпрацювати з адміністрацією Трампа.

Росія почала співпрацю з адміністрацією президента США Дональда Трампа, про що свідчить запланована зустріч із держсекретарем США Рексом Тіллерсоном. 

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров у інтерв'ю російському каналу НТВ.

"Найближчим часом у мене напевно відбудеться контакт із новим державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, і ми, звичайно, обговоримо цю ситуацію на сході України, виконання Мінських домовленостей та інші важливі питання міжнародного порядку денного так само, як і питання наших двосторонніх відносин. Сподіваюся, що поки що не дуже впевнені паростки розуміння того, що насправді відбувається на сході України, будуть зміцнюватися", - наголосив він.

Зазначимо, що 16-17 лютого Лавров планує взяти участь у зустрічі голів МЗС G20 в Бонні, де також буде присутній держсекретар США.

За словами Лаврова, мінський комплекс заходів не має альтернативи.

"Європейці і, сподіваюся, американці це підтверджують. Кажу "сподіваюся", адже поки американська команда, яка буде займатися Україною, не сформована", - додав він.

Окремо очільник російського МЗС висловив переконання, що співпраця РФ та США буде більш інтенсивною, щойно сформуються всі ланки адміністрації, які займаються зовнішньополітичними справами.

"Ми з повагою ставимося до позиції будь-якої країни і завжди готові сідати і обговорювати будь-які підходи, навіть ті, які абсолютно суперечать нашим", - запевнив Лавров.

Нагадаємо, раніше очільник Міністерства закордонних справ Росії заявив, що місія ОБСЄ залишається нейтральною тому, що "більше неможливо "вигороджувати" армію України і її батальйони" на сході. На думку Лаврова, Україна "заангажувала себе на публічному фронті".

Наступна публікація