Партія "Голос" відкликала двох кандидатів-мажоритарників через зв’язки із "Опоблоком" та Медведчуком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вони були висунуті на округах Києва та Волині.

Партія співака Святослава Вакарчука "Голос" відкликала кандидатів-мажоритарників Тараса Шкітера та Євгена Кугука через зв’язки із "Опоблоком" та Медведчуком.

Про це повідомляє прес-служба партії.

"Ми виключили двох претендентів на депутатські мандати із переліку кандидатів в одномандатних округах через невідповідність критеріям. Тарас Шкітер, який висувався по округу №22 на Волині, та київський кандидат Євген Кугук із округу №217 не представлятимуть партію "Голос" на дострокових парламентських виборах", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що була підтверджена інформація, що Шкітер був пов’язаний із громадською організацією Віктора Медведчука "Український вибір", а Кугук 2014 року балотувався від партії "Опозиційний блок".

Нагадаємо, колишній депутат Одеської міськради та кандидат у списку партії "Слуга народу" під 33 номером Дмитро Співак заявив, що не буде балотуватися до парламенту. Про його можливі зв’язки із Медведчуком повідомляли активісти.

ВідеоЖурналіст Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Вакарчука

Короткий з'їзд партії Вакарчука "Голос" відбувся. Зібрання зробили у холі Музею історії України. Було всього 46 делегатів. З'їзд для преси транслювали на вуличному екрані. Список до Верховної Ради очолив сам Святослав Вакарчук. До першої двадцятки увійшли молоді фахівці: економісти, юристи, борці з корупцією, оборонці донецького аеропорту.

Журналіст Сергій Рахманін приєднався до партії "Голос" Вакарчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції