Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партія "Голос" відмовилася від посади віцеспікера Ради

Там назвали цю позицію "суто політичною без якихось реальних повноважень і впливу".

Партія "Голос" відмовилася висувати свого кандидата на посаду віцеспікера Верховної Ради.

Про це журналістам заявив заступник голови партії Ярослав Юрчишин, передає TheБабель.

"Зважаючи на те, що ми формували список за професійним принципом — у нас кожен з депутатів може якісно очолити один з комітетів, а позиція віцеспікера є суто політичною без якихось реальних повноважень і впливу, то відповідно ми зосередимось на роботі комітетів" — сказав Ярослав Юрчишин.

Як зазначається, за підсумками засідання підготовчої групи в Раді, партія "Голос" не буде присутня в шести з двадцяти трьох комітетів.

Зокрема, депутати від "Голосу" не ввійшли до комітетів соцполітики та захисту справ ветеранів; свободи слова; регламенту, депутатської етики та організації роботи Ради; молоді та спорту; інтеграції України з ЄС; зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Зазначимо, на посади голови і першого заступника голови Верховної Ради партія "Слуга народу" делегує Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука. Кінцеве рішення за парламентом.

Раніше Геращенко розповіла, які місця займуть фракції в новій Раді. Також депутатка не задоволена встановленням кількості членів комітетів. 

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць - 20 червня - Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: "Слуга народу" отримала 43,16% голосів, "Опозиційна платформа - За життя" - 13,05%, "Батьківщина" - 8,18%, "Європейська солідарність" - 8,10%, а "Голос" - 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео Таємниці Верховної Ради: як кожен президент шукав свій підхід до Парламенту

Інтриги, корупція, шантаж чи партнерство? Робота парламенту завжди залежала від того, хто на чолі держави. Кожен президент шукав свій підхід до Верховної Ради і намагався впливати на депутатів. Адже стійка більшість, яку тепер називають "коаліцією", - це і можливість ухвалювати закони, і формувати уряд, і робити кадрові призначення. Про секретні методи впливу - у сюжеті.  

Таємниці Верховної Ради: як кожен президент шукав свій підхід до Парламенту

Залиште свій коментар

Вибір редакції