Партія "Голос" збільшує підтримку, рейтинг "Слуги народу" лишається на рівні 48% - опитування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інші партії першої п’ятірки коливаються на рівні 7-10%.

За партію Володимира Зеленського "Слуга народу" готові проголосувати близько 47,5% виборців, які визначилися і прийдуть на вибори. За тиждень її рейтинг знизився на 0,5%.

Про це свідчать дані соціологічного опитування групи "Рейтинг" за 6-9 червня.

На другому місці – "Опозиційна платформа – За життя" із рівнем підтримки у 10,4%, яка втратила майже 0,3%. Далі йдуть "Європейська солідарність" (7,9%) та "Батьківщина" (7,5%), які трохи підняли свій рейтинг на 0,1% та 0,6% відповідно.

Найбільше зріс рейтинг у партії "Голос", яка останньою долає прохідний бар’єр та має 6,4% підтримки. За тиждень вона набрала майже 1% голосів.

Також шанси пройти до Ради має партія Ігоря Смешка "Сила і честь" - наразі за неї готові проголосувати 4,3%. Незначні шанси є у "Радикальної партії" Олега Ляшка (2,5%) та "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка (2,4%). Інші партії не набирають і 2%.

Опитування проводилось у форматі персоналізованого інтерв’ю, а загалом було опитано 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

Нагадаємо, згідно з опитуванням КМІС за 26 травня – 7 червня, п'ять політичних сил проходять до Верховної Ради нового скликання.

ВідеоСоціологи оприлюднили нові дані рейтингів політпартій

Так, за даними "КМІС", незаперечним лідером на парламентських виборах є партія "Слуга народу". Її підтримує 48,5% виборців. На другому місці "Опозиційна платформа – "За життя" –  має 11,8%, третя в рейтингу - "Європейська солідарність". У неї – 8,1%. Всеукраїнське об’єднання "Батьківщину" готові підтримати 7,8%. Замикає п’ятірку партія "Голос", яка має 5,6%.  

Соціологи оприлюднили нові дані рейтингів політпартій

Залиште свій коментар

Вибір редакції